3 марки 1913, Отто.

Тема в разделе "Монеты Европы", создана пользователем Я и я и снова я, 11 июн 2015.

  1. Продавец Я и я и снова я

    Я и я и снова я Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    976

    Изображения:

    IMG_9091.jpg
    IMG_9092.jpg
    PAndry нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Ложка військова виробництва Франціі
      175 грн.
    2. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
    3. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      280 грн.
    4. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    5. (в наличии 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
  3. Продавец Я и я и снова я

    Я и я и снова я Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    976