12,7/99

Тема в разделе "Кулі та гільзи", создана пользователем ulitka_010, 11 май 2026.

  1. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    637
    Адрес:
    Львів
    Вітаю
    Підкажіть по набоях, вперше попалася, така екзотика
    Звичайний для порівняння
    Спасибі
     

    Изображения:

    20260511_180823.jpg
    20260511_180835.jpg
    20260511_180851.jpg
    AK-725, valerka, nex92 и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Міцні, пружина планки хороша
      1 грн.
    2. Оригінал. Коп. Все на фото. Є клеймо виробника у вигляді австро-угорського двоголового орла. Куля ні...
      470 грн.
    3. Набої до гвинтівки Мосіна, I-а Світова війна. Виробники Бельгія (FN), Німеччина, м.Магдебург (з-д По...
      200 грн.
    4. не стреляние..ровние без дефектов..
      1350 грн.
    5. Гільзи Манліхер-М 1895 8×50 mm R Mannlicher — Австро-Угорський карабін. Набій. 1915 р. Клеймо на гі...
      110 грн.
  3. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    641
    Так званий "композитний набій",має двох складову гільзу із полімера та метала,щоб зменшити вагу набою і бк відповідно.
    Не зважаючи на екзотичну гільзу,набій має цілком такі ж показники як і його аналог з латунною гільзою і да,гільза не згорає, а викидається ціла ,як і має бути.
    Виробник:Компанія Bay Saint Louis штат Місісіпі США.
     
    GINDENBURG, AK-725, valerka и ещё 1-му нравится это.
  4. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    637
    Адрес:
    Львів
    Тільки в браунінг чи можна як гвинтівочний використовувати?
     
    Николай Кашуба нравится это.
  5. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    641
    Гарне питання...думаю, що може і там де 12,7х99 мм. по ідеї вони під один набій .
     
    ulitka_010 нравится это.
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.981
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...у Вас єсть на руках Барретт 82 ??
    тоді, звісно - МОЖНА !
    :);):rolleyes::smile_12::smile_12::smile_8:
     
    \Lisovik/, GINDENBURG, ulitka_010 и ещё 1-му нравится это.