Реклама на REIBERT.info
Резерв знімаю з товаром не пов'язано.
Попередньо резерв.
Вітаю.Як на рахунок дерибану,цікавить штанга та блок?
На штангу попередньо резерв.
Вітаю.Можете будь ласка висловити свою думку стосовно цього предмета.Бентежить стан глазурі,вона виглядає досить добре,ніде не полізла,тільки...
А мені Деус з бдондою краще за п'яту маску яка в мене була.
І що тесей порвав маску и Деуса по дрібно і?Деуса з бдондою чи чорною?
Значить тест не пройшов раз продає.
Или Деус блонда б.у.если есть деньги.
Скільки штанга якщо що попередньо резерв?
Штанга резерв.
Та з ким ти тут не спілкуєшся в тебе всі дурні і заторможені.В тебе завищена самооцінка вчись у свої 63 роки спілкуватися з людьми,а то таким і...
Що ви намагаєтесь довести що всі хто ходять не з Масками лошари чи просто самоствердитись бо розбираєтесь в радіоелектроніці яка мета?
О тепер впізнаю так би й зразу.
Я вас не впізнаю ви так пхнули за Маску вам що Нокса дали спробувати?
Я казав не про зміну,а конкретний грунт.Тому люди і беруть топи бо там мульти і багаточастотність що дозволяє відлаштувати грунт в будь яких...
Тобто купляєш новий апарат але є ньюанс?
Тобто без проблем відстроюються на мокрому черноземі з глиною біля річок де в багатьох випадках було чк?
Так це все можна було самому крутити на Деусі ще 10 років тому.З грунтом щось зробили?
Що там Маска вигадала за нові технології 4xtreme не в курсі ви у нас по цій темі?
Я ж не спорю на свої гроші так на певних грунтах на пластику можливо посперечається з топами.
Напевно болгари самі дурні,знають супер технології виробництва мд,а продають їх в рази дешевше ніж ХР та Майнлаб.А ми лошари ведемося і купуємо...
За нього просять нормальні гроші не просто ж так.
Звичайно перебираю бо Нокс,краще Асі як і Деус,а раз краще то шанси не пропустити знахідку збільшуються і це треба робити.
Раз у вас Ася поки основний,а Нокс для разнообразія то ви точно на прилад не надієтесь як більшість тоді і розмовляти нема про що:)