Реклама на REIBERT.info
Отак одразу і не згадаю нікого, тому, мабуть, і не побачив знайомих обличь.
І де це таке проходить, за розкладом?
Пишіть, куди.
[ATTACH] Подарую бінокль, купувався дуже давно, але на барабані, тож скоріш за все не оригінал.
lmf [MEDIA] prodigy [MEDIA]
Prodigy хіба фолдер? LMF має інше руків'я, трохи.
Дякс! я так розумію, ми там взимку стріляли.
А де це?
Аааа... Тиша, то не про нашу область... На залютіно, ямнзп, найбільша 200 м, біля аеропорту взагалі стенд, а відкритих більше і немає.
Куп'янський район майже увесь, Чугуївський частково. Так, кеп, якщо що!
Дякую! Я не ношу таких штанів, як написав, тож фото не буде. Але певен, ви не один раз таке бачили.
Дякую! Не вистачає довжини по внутрішньому шву. Тобто, я не можу зрозуміти, чи буде видно мою сраку, коли я присяду.
Заміри побачити нам не світить?
Nighthawk, називається.
Питання закрите!
[ATTACH] Верх новий. І, мабуть, такий самий розмір штани, але ношені. Віддам, якщо комусь потрібне. [ATTACH]
Білі, п'ять штук, будь ласка!
КТМ-5М3, м. Усть-Катав, кацапські єбєня.
тільки розмови...
LOGG Два джи, в не о.
А з правою рукою шо? ШІ?
Якби ж заміри...
Лот 2 заберу.
Загорніть, заберу.
Хіба він один?