Лазерний ліхтар для здійснення пошукових та рятувальних робіт можна використовувати в полюванні, для активного відпочинку. Він дає максимальний світловий потік 500 люменів на дистанції понад кілометр. Інтелектуальна схема пам'яті режимів, опція індикації ступеня зарядженості, також є функція захисту від перегріву корпусу. Надійний, міцний та захищений від вологи ліхтар із простим керуванням. Розміри становлять 179*40*26 міліметрів. Важить модель 264 грами, враховуючи вагу батареї.
Модель Fenix HT30R є лазерним ліхтарем, який демонструє велику продуктивність та потужність. Лазер класу 1 стимулює флуоресцентний кристал для генерації білого світла широкого спектру, дозволяючи висвітлювати на відстані 1500 метрів – це понад один кілометр!
Лазерне світло формує більш сфокусований промінь прожектора, ніж стандартний світлодіодний ліхтарик з невеликим розсіяним світлом. Тактична хвостова кнопка служить для включення та вимкнення, в той час як функціональна хвостова кнопка управляє двома режимами освітлення та моментальним Стробом. Збільште час автономного світіння за допомогою літій-іонної батареї 21700 і постійно отримуйте живлення від прихованого зарядного порту USB Type-C. Також тут є індикатор рівня заряду батареї, пило- і водонепроникність за стандартом IP68. Підходить для різноманітних завдань, таких як полювання, пошук та порятунок.
Єдиний у своєму роді лазерний ліхтар на ринку України.
Максимальна яскравість – 500 люменів. Оснащений комплектом високопродуктивного білого лазерного модуля потужністю 10 Вт. Внутрішня конструкція з подвійною пружиною гарантує стабільне освітлення навіть за сильного удару.
Нижче – докладніше про особливості та функції ліхтаря.
Керування ліхтарем
Кругла кнопка призначена для миттєвої активації, тактична кнопка. Овальна кнопка перемикає рівні яскравості та запускає Строб. Для увімкнення/вимкнення: злегка, без клацання, натисніть на круглий перемикач, світло відразу ж увімкнеться. Якщо відпустити кнопку – освітлення вимкнеться. Для утримання ввімкнення необхідно з силою натиснути кнопку – до клацання. Якщо потрібно вимкнути, просто знову натисніть на цей же перемикач.
Для вибору рівнів яскравості: увімкненому стані ліхтаря натисніть на овальну кнопку для зміни режимів Low – High. Стробоскоп: при увімкненому стані моделі потримайте овальний перемикач півсекунди, активується режим Строба. Повторне натискання на перемикач поверне колишній режим роботи.
Також у ліхтарі є функція пам'яті режимів. Це означає, що після повторного увімкнення ліхтаря активується той режим яскравості, який був використаний до моменту вимкнення.
Рівні яскравості
Враховуйте, що вищезазначені параметри були отримані в процесі здійснення лабораторних дослідів. Для цього використовували літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L21-5000 V2.0 при температурі 21+-3 градуси Цельсія та вологості повітря близько 50%-80%. Фактичні параметри роботи ліхтаря можуть відрізнятися від наведених залежно від умов зовнішнього середовища та задіяного акумулятора.
- High. Яскравість світла – 500 люмен, тривалість роботи у цьому режимі – 2 години 20 хвилин. Дистанція – 1500 метрів. Інтенсивність потоку – 600 кандел.
- Low. Яскравість освітлення – 100 люменів. Тривалість роботи – 7 годин та 15 хвилин. Дальнобійність променя – 630 метрів. Інтенсивність освітлення – 100 кандел.
- Строб. Світловий потік: 500 люменів.
Інтелектуальний захист від перегріву корпусу: якщо температура ліхтаря під час роботи сягає вище 60 градусів, то відбувається за умовчанням зменшення яскравості освітлення. Коли ж температура впаде, можна знову вдатися до високих рівнів яскравості.
Індикація рівня заряду: відкрутіть головну частину корпусу, щоб переглянути індикатор. Коли увімкнено ліхтар, індикатор блимає, показуючи рівень заряду. Якщо блимає зелене світло, це означає, що рівень заряду – 100%-30%. Миготіння червоним демонструє, що заряду залишилося 30%-1%. Діє така опція лише з фірмовою батареєю.
Фізичні параметри ліхтаря
Корпус виготовлений з алюмінію A6061-T6. Нанесено твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Габарити корпусу: 179*40*26 мм. Важить 264 грами, враховуючи вагу батареї. Легко переносить падіння з метрової висоти, залишаючись цілим та у робочому стані.
Характеристики:
Комплектація: ліхтар моделі Fenix HT30R, літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L21-5000 V2.0, кабель для зарядки USB Type-C, чохол, темляк, два запасні кільця ущільнювачів, керівництво до застосування, гарантія.
- лазерний ліхтар для пошуково-рятувальних операцій, мисливства, активного відпочинку;
- максимальний світловий потік: 500 люмен;
- дальнобійність променя: 1500 метрів;
- три режими роботи;
- керується двома перемикачами;
- захищений від перегрівання корпусу;
- інтелектуальна схема пам'яті режимів;
- опція визначення ступеня зарядженості;
- ударостійкість: 1 метр;
- захищений від вологи та пилу: IP68;
- заряджається через USB Type-C;
- корпус із алюмінію A6061-T6;
- є твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII;
- габарити корпусу: 179*40*26 мм;
- вага становить 264 грами, враховуючи вагу батареї.
Артикул
HT30R
Виробник
Fenix
Бренд
Fenix
Тип товару
Ліхтарі
Призначення
пошуковий, туристичний, мисливський
Колір
чорний
Матеріал корпуса
алюміній
Розмір
179 х 40 х 26 мм
Світловий потік лм
100/500
Водонепроникність
IP68
Тип елемента живлення
Li-Ion
Зарядка через USB
Type-C USB
Інші мої лоти https://reibert.info/auction/boogaloo.271668/
Лазерний ліхтар Fenix HT30R
Лот завершен 5 сен 2025 в 05:33. Ставок не было.
Стартовая цена:
12740 грн.
Блиц-цена:
12740 грн.
Лот выставлен на продажу:
1 сен 2025 в 19:47
Дата окончания лота:
4 сен 2025 в 19:47 (указана владельцем лота)
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
323 раза.
Описание лота:
Недостатки лота:
Другие лоты продавца
-
(в наличии 1 шт.)Набір липучек Crye Precision AIRFRAME™ VELCRO® KIT Простий та...1290 грн.
-
(в наличии 14 шт.)Морал патч "Haunebu" - I want to believe Діаметр патчу 76 мм....400 грн.
-
(в наличии 1 шт.)Морал патч "amphibious" Розмір : 80×50 mm Інші мої лоти...390 грн.
-
(в наличии 13 шт.)Морал патч "WJ rubber" (Olive shied) Офіційний патч для...400 грн.
-
Розширена кнопка скидання магазину, розроблена спеціально для CZ...2400 грн.
-
(в наличии 1 шт.)Збільшена п’ята магазина для ПМ з гравіюванням "Ідея Нації"...1588 грн.
-
ПВХ морал патч "Surface - never" Лімітована серія: 100 копій...400 грн.
-
(в наличии 2 шт.)Приклад ATI Strikeforce Elite - Телескопічний з регульованим...2600 грн.
-
400 грн.
-
400 грн.
Другие похожие лоты
-
Фонарь велосипедный мигалка DC-918 Описание: Фонарь/Стоп велосипедный...118 грн.
-
Адаптер дозволяє встановити ліхтар Streamlight Sidewinder на край...990 грн.
-
Хімічне джерело світла ХІС Біло-зелений. Для освітлення там, де немає...70 грн.
-
Фонарь налобный аккумуляторный WX-1801 XPE COB Описание: Легкий,...114 грн.
-
Ліхтар тактичний SureFire KE2C​ Стан - Новий Колір - Чорний...5990 грн.
-
Кемпинговый фонарь лампа YJ-711 Green на батарейках с крючком и...225 грн.
-
Універсальна кемпінгова лампа буде корисна у кожному будинку чи поході....140 грн.
-
Ліхтар тактичний SureFire KE2C ​ Колір - Black Стан - Новий...5990 грн.
-
Ліхтар Inforce Колір: Чорний Стан: Новий Модель: Inforce WMLx-G2...3900 грн.
-
акумуляторний ліхтарик на голову з датчиком руху та двома окремими...220 грн.