Фляга Новый

ОлегTOP88

ОлегTOP88 Schütze

Сообщения:
0
Лот завершен 22 июн 2026 в 11:38. Ставок не было.
AMP
Стартовая цена:
1000 грн.
Блиц-цена:
10000 грн.
Лот выставлен на продажу:
17 окт 2017 в 22:24
Дата окончания лота:
5 ноя 2017 в 22:24 (указана владельцем лота)
Лот отслеживает:
3 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
389 раза.

Описание лота:

1918рік,Австрійська

Дополнительные изображения лота:

Другие похожие лоты

  1. Залізні.
    60 грн.
  2. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
    2500 грн.
  3. Лампа масляна латунна старовинна виробництва Франціі
    650 грн.
  4. Стан по фото. Рідний футляр!
    1250 грн.
  5. 1500 грн.
  6. Трубка з візерунками.
    100 грн.
  7. Из копа. Состояние на фото.
    55 грн.
  8. Труба старовинна духовий музичний інструмент виробництва Франціі
    1200 грн.
  9. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
    1200 грн.
  10. Диаметр 30 мм, тяжелый металл, фото на листе в клетку для масштаба...
    300 грн.

Дополнительные вопросы по лоту:

27 окт 2017 Спрашивающий
Не, підтримаю - фляга реально рідкісна, я до глибокої старості моду копати (Чернігівщина) і не знайти, а тим більше такого року. Тому ціна більш ніж демократична.
24 окт 2017 Спрашивающий
...як на таку ціну здалось би більше фото з різних ракурсів та й історію даного артефакта - в студію...
21 окт 2017 Спрашивающий
Я хочу у Вас запитати.
А якшо я , куплю флягу у Вас. По бліцу. Бо не хочу чекати коли той счотчік до кінця доцокає, то скільки мені чекати флягу в себе вдома на пошті?
І шо ше йде в комплекті за десять штук?
Може якісь тьолочки цицкаті, нє? Я б хотів одну хочаб на ніч. Чи на сутки. За десять то штук думаю їй не западло буде трохи по це саме. Ну ви поняли.

То шо?
Чи брати за штуку і нашо мені ті бонуси.? Бо від цих тьолочок ше , не приведи Господи , потом в больніцу до дяді Сірожі ходити пісюна зеленкою мастити тиждень.

Нє.
Фляга класна. Мови нема.
Вобше аху... така.
Но бляха муха за такі гроші вона має дитину з садіка забирати і в туалеті як кончиться бумага ставити новий рулон сама!!!!

Май совість. Чоловіче!!!
21 окт 2017 Спрашивающий
Да...... без пробки слабые торги будут, добили бы место, а вдруг лежит еще рядышком.
21 окт 2017 Спрашивающий
Очень редкая фляга .
И редкого года .
Жаль что нету пробки , с ней гораздо дороже ушла бы ..
21 окт 2017 Спрашивающий
Серебро с позолотой??? ))))))))
20 окт 2017 Спрашивающий
За такие деньги-только золото! Ржавое правда чуть чуть-но все чистится
20 окт 2017 Спрашивающий
От администрации.
ОлегTOP88 , Вы перед выставлением предмета пытались мониторить цены на него ?
Не поленитесь , посмотрите.
А то боюсь в пятничный вечер для дополнительных вопросов по лоту места на сервере может не хватить.
20 окт 2017 Спрашивающий
Мало фото
19 окт 2017 Спрашивающий
серебро?