Дуже порядний покупець.Швидка оплата. Приемно мати справу із такими відповідальними людьми. Рекомендації найкращі !!!
Після придбання першого виробу відразу взяв ще! Якість на найвищому рівні - від самих виробів до пакування. Дуже відповідальний продавець.
Доброго, 5к. А коли 1 вигравший лот не оплатив воно автоматично мені перейшло чи це ви мали підтвердити?
Виграв на аукціоні ножичка. Все ок. Товар як в опису. Відправка швидка. Дякую продавцеві та рекомендую до співпраці!