Знак???

Discussion in 'Медалі та знаки' started by археолог13, Nov 22, 2025.

  1. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Messages:
    574
    Вітання.
    Підкажіть по знахідці.
    Матеріал вроді алюміній.
    Дякую!!
     

    Images:

    IMG-e294db4e521777d427ff1a27c98f3aac-V.jpg
    IMG-fd98baf47235e8a95d3250c4c01a88c9-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Хрест за 25 років вислуги, на громадській службі. В рідній коробочці.
      3200 грн.
    2. Спортивный знак Управляющий лошадью в серебре.Заколка рабочая.Клейма.Посеребренная латунь.оригинал.
      8500 грн.
    3. Значок планериста. Німеччина.
      300 грн.
    4. Бойова Гвардія. Такою дісталася.
      400 грн.
    5. Оригінал. Рідна коробочка. Почесний нагрудний знак офіцера резерву японської імператорської армії та...
      845 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,339
    Location:
    Слобожанщина
    Спецзв'язок.
     
  4. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Messages:
    574
    Яких часів???
    Псв??
     
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,339
    Location:
    Слобожанщина
    По ПСВ нібито латунні були, і кріплення таке як інші були, коли б Ваш не кацапня.... Але можу помилятися.
     
    археолог13 and Bangalor like this.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,435
    Location:
    Україна
    Доброго!
    Бачиться репліка погонного знака іскрових телеграфних частин РІА ( тобто частин радіозв'язку). Типу таких:
    Screenshot_20251122-172138.jpeg IMG_7325rc.jpeg
    ing-pogon-01-03.jpg post-22-1150841785_thumb.jpg
    Для порівняння з оригіналом
    sädetelegraaf2.jpg
    З повагою,
     
  7. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Messages:
    574
    Bangalor likes this.
  8. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Messages:
    574
    Дякую!!!:beer:
     
  9. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    263
    Лоты
      на продаже:
    37
      проданные:
    436
    Messages:
    4,901
    Location:
    Украина
    В РККА обр 1923 г радио телеграфные подразделения тоже носили.
    Вопрос только размеров.
     

    Images:

    Рисунок-11a.jpg
  10. О.І.М

    О.І.М Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Чому репліка? Прошу пояснити. Знахідка моя, знайдена на позиціях ПСВ.чекаю на відповідь.Чи відповідаємо так, аби відповісти?
     
    Gewinner likes this.
  11. О.І.М

    О.І.М Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Де зворотня сторона? Експерт?
     
    археолог13 likes this.
  12. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,435
    Location:
    Україна
    На експерта не претендую, боронь Боже:). По перше , тут ніхто нікому нічого не винен і не зобов'язаний, варто Вам це засвоїти. Якщо хочете побачити реверс, Гугл Вам в допомогу. По друге, Ваш хамський стиль спілкування доволі сильно нагадує манеру спілкування на одному сусідньому форумі-аукціоні і апріорі не передбачає допомоги. Тож якщо Вас тут щось не влаштовує, завжди можете звалити туди, там є експерти:D
     
    Last edited: Nov 23, 2025