Добрий вечір камради. Завалялась в мене одна із знахідок ще 2014 року, за 4 роки так і не з'ясував що це за знак. Знайдений був на позиціях по ПСВ, виготовлення не кустарне, матеріал схожий на нікель.
Навіть якщо кустарне, так з якогось знака відлито, а як нарахунок металу з якогто виготовлене, наскільки я знаю для плавки такого металу потрібна велика температура. На відстані близько 10 км був знайдений ще один знак, цей відлитий з свинцю.