Жетон SS "DF"

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Roman89Sem, May 3, 2017.

  1. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
    Подскажите пожалуйста сколько примерно стоит
     

    Images:

    1493742810353.jpg
    1493742904927.jpg
    1493742942073.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Комплект оригинальных деталей газоотводной ситемы G43/K43: - Гильза газового поршня, - Соединительны...
      4700 грн.
    2. Оригинальный деактивированный ствол винтовки G43/K43. В отличной кондиции. Все подробности на фото....
      4300 грн.
    3. Надульная защитная муфта ствола K43/G43
      1300 грн.
    4. Выбрасыватель СВТ, коп.
      50 грн.
    5. Оригинальный подаватель на маузер гевер 98, с клеймом.
      450 грн.
  3. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Messages:
    2,191
    Location:
    UA
    СС-(полк),,дер Фюрер,, СС-ВТ.Ну,шо сказати,не дуже обiзнаний з тематикою це-це,ну раз уж нiхто непише,то виходячи з логiкi думаю коштує гривень 3000(звісно за умови оригінальності).А,так чекайте,може хто ще відгукнется,да підкаже точніше за ціну та за оригінальність.
     
  4. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
    Дякую
     
  5. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
     

    Images:

    20170505_103436.jpg
    20170505_103422.jpg
  6. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
     

    Images:

    20170505_103410.jpg
    20170505_103356.jpg
    20170504_222614.jpg
    20170504_222544.jpg
    20170504_222614.jpg
  7. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Messages:
    2,191
    Location:
    UA
    Так я вам же написав за цей жет,-старт з 3000 грн,а там як карта ляже,мо 150-200 доларiв i набере,все в залежностi кому як треба.А так лiчно би я оцiнив до вiд 3000 до мах 4000 грн,але думаю що в реалi може бiльше,чував що цi фюрере цiнятся,але тема не моя як i писав вище,тому конкретнiше непiдкужу.:)
     
  8. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Messages:
    2,107
    Location:
    Украина
    виставите повідомте ссилочкою
     
  9. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина