Захищений телефон

Discussion in 'Курилка' started by j.wais, Oct 4, 2013.

  1. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Потрібен подарунок для похресника! 14 років.
    Зупинився на такому телефоні. Мій син, якому 15- каже що "туфта"!
    Можливо у когось уже такий є, або знає про нього щось? Буду вдячний за любу допомогу!
    http://chinatorg.org/product_info.php/products_id/181

    aokmg5cc7 (1).jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Lowa zephyr GTX LO TF . Розмір 9UK. (273). 100% Оригінал. Без коробки. Є інші розміри і кольори
      6650 грн.
    2. Оригинальные талановские демисезонные Черевики Бойовi (ЧБ) Тип – А. Комплект для ухода в наличии. Ра...
      1800 грн.
    3. Легкие комбинированные ботинки ВС Чехии. Производитель DRAFT® inc. Контракт 2002 года. Состояние ми...
      800 грн.
    4. Ботінки, «Ranger Patrol Boot», від британського виробника військового одягу, взуття та спорядження «...
      1600 грн.
    5. Талани нові. Всі аксесуари на місці
      1700 грн.
  3. SHTURM1973

    SHTURM1973 Stabsfeldwebel

    Messages:
    746
    Location:
    Украинка
    j.wais likes this.
  4. VoldemarRUS

    VoldemarRUS Hauptmann

    Сын правду говорит... бери сенсор игрушки чтобы закачивать и всякие штучки дрючки были типа GPS, акселерометра.А это какая то черепаха а не телефон.
     
    j.wais likes this.
  5. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Є перевірені сайти,де можна купити!
    Скажімо, ось
    тут: http://www.chinavasion.com/china/wh...terproof_Rating_Quad_Band_GSM_Dual_SIM_Green/

    Вони у мене спортсмени! Люблять активно відпочивати! Мілітарі- їхній стиль! Син каже що туфта тому, що не має GPS. А ігри... там на них ігор вистачить.
     
  6. VoldemarRUS

    VoldemarRUS Hauptmann

  7. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Messages:
    2,727
    Location:
    Україна.
    Нормальный мужской телефон. Наверное куплю такой себе. Мне не нравятся современные гламурно-клубные для реальных пацанов. Хотя для 14-ти летнего такой телефон не годится, по его мнению будет полный отстой может даже обидеться.
     
  8. killdoz

    killdoz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    557
    Location:
    Leocity.ua
  9. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    286
    Messages:
    4,315
    Брал себе такой http://www.aliexpress.com/item/leno...z-4-5-inch-QHD-Screen-1GB-RAM/1080408034.html
    Но теперь понимаю что переплатил - камера в нем отстой, нет там этих мегапикселей в реале.
    можно ещё взять такую машинку http://www.aliexpress.com/item/Leno...Core-4G-ROM-Smart-Phone-Black/1333729679.html
    Хотя вся эта реклама - водоницаемость, гарилаглас и т.д. - понты и вранье, никто не будет его менять если вы его утопите или разобьете уронив где-то.
     
    j.wais likes this.
  10. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1742
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    3,174
    Samsung B2710 Xcover - недорого и вроде хвалили его люди.

    samsung-b2710_20269_5234_enl.jpg
     
    j.wais likes this.
  11. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Ці телефони, як на мене, занадто гламурні!:D
    Не чоловічі вони! Хоча, якщо в костюмі і краватці- не підійде стиль мілітарі! Якщо користуватись одним- потрібно вибирати щось середнє!
    Ось тут міняють: http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Cheap_Mobile_Phones/?page=6
    Рекомендую! Сам не міняв, а ось товариш замінив! Крім того- дають гарантію від 1 року!
    А камера в любому телефоні- це понти! Хочеш добре фотографувати- купи фотоапарат! По іншому- ніяк!
     
    Maks007 likes this.
  12. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    286
    Messages:
    4,315
    Что меняют?
    Согласен что не очень милитари стиль, во ведь 21 век на дворе, все уже на андроиде давно, куча програмок-приложений к нему написано для навигации и всего что может пригодиться..
     
  13. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Телефони браковані міняють!
    Та й андроїди є різні! Є ось такий Буфало!

    vcaose0h.jpg
     
  14. mishka402009

    mishka402009 Stabsgefreiter

    otomag.com.ua/index.php?action=group&slug=pda&sort=popular&v[1][]=Caterpillar,посмотрите на этот...
     
  15. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6