Запчастини

Discussion in 'Техніка та важке озброєння' started by kaziw1, Aug 5, 2018.

  1. kaziw1

    kaziw1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    159
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    312
    Вітаю,підкажіть від чого запчастини, знайдено на місці лагеря по 44 році. Дякую. IMG_20180804_171303.jpg IMG_20180804_171314.jpg IMG_20180804_171321.jpg IMG_20180804_171329.jpg IMG_20180804_171659.jpg IMG_20180804_171706.jpg IMG_20180805_090608.jpg IMG_20180805_090649.jpg IMG_20180805_090702.jpg IMG_20180805_090710.jpg IMG_20180805_090717.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. 450 грн.
    3. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    4. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    5. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
  3. zundapp500

    zundapp500 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    348
    Location:
    украина
    что то с лендлиза ..просмотрите додж3/4 студебеккеры ....
     
  4. kaziw1

    kaziw1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    159
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    312
    Не знайшов ні в 3/4, ні в студері, може ще хтось що підкаже