ТТ 30.

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Alexmusel, Dec 18, 2023.

  1. Alexmusel

    Alexmusel Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    3,592
    Location:
    Украина
    Вітаю, товариство. допоможіть оцінити не частий екземпляр легендарного ТТ 30. Бувший макет Балаклея, напис прибрано, горку і дзеркало затвора відновлено аргоном. Досить якісно, як на мене. Перепокритий в заводських умовах.
    Верх, низ, колодка і вставка на одному номері.
    Всі пиляні деталі, а саме- курок, бойова пружина, ударник, було замінено на складські. Макетна труба була продана окремо. Іншої немає.
    Майже всі деталі на зірках.
    Рік випуску 1935.
     

    Images:

    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    Last edited: Dec 18, 2023
  2. Интересные лоты

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. В коллекцию. Австро-Венгрия.
      55 грн.
    3. Пенал для смертной записки. Австро-Венгрия. Первая мировая.
      55 грн.
    4. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    5. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
  3. tore

    tore Feldwebel

    Messages:
    714
    Начните с 1500$, в личке покупатель сам предложит Вам цену за которую Вы договоритесь.С,Ув.
     
  4. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Messages:
    1,965
    Location:
    Украина, Одесса
    Аукціон від 50к і в гору
     
  5. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    2,368
    Location:
    киев
    Вітаю. А трубка була з кільцями чи півкільцями?
    Сам макет дуже гарний. Вдалих торгів