Трак від чого?

Discussion in 'Техніка та важке озброєння' started by Ваня_, Dec 29, 2018.

  1. Ваня_

    Ваня_ Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    650
    Доброго дня! Ось валяється такий трак(?), від якої техніки? На металобрухт? Довжина 53 см, ширина де пальці 23см, найменша ширина 15 см. Наперід дякую)

    IMG_20181229_101052.jpg IMG_20181229_101132.jpg IMG_20181229_101313.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    4. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
    5. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
  3. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    32
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    81
    Messages:
    11,224
    Location:
    Дніпро
    Трак экскаватора Э-156/157.
     
    gall 83 and Ваня_ like this.
  4. Ваня_

    Ваня_ Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    650
    Дякую) Будемо здавати)
     
    FOX24 likes this.
  5. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    138
    Messages:
    3,143
    есть люди которые собирабт траки ставте на аукцион за 1.5 цены лома все же лучше чем на переплавку с ув
     
    Bakay, ded72, olxa78 and 2 others like this.
  6. Ваня_

    Ваня_ Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    650
    Так там де запихати палець він не втому стані щоб комусь був потрібний... Є ще від ДТ-75 в кращому стані... Дякую за підказку, подивлюся що і як)
     
    gall 83 and Topaz81 like this.