Trail Boss

Discussion in 'Релоадінг' started by ДСВЛ, Mar 10, 2026.

  1. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,122
    Location:
    Одесса
    Hodgdon Trail Boss ,230 г. Цена- продано
     

    Images:

    IMG_2320.jpeg
    IMG_2321.jpeg
    IMG_2322.jpeg
    Last edited: Apr 24, 2026
    $VITALIY$ and Advokat1980 like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 17 шт.)
      10 гільз у лоті. Мита у ротаційній мийці. Гільза обжата матрицею. Капсюльована. Краще рішення для бі...
      140 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      81 грн.
    3. Картечелійка під різні форми та розміри. Розміри намагався замінити аби було зрозуміло. Нажаль не...
      999 грн.
    4. Картечелійка стальна. Була отпіскоструєна. Розміри на фото.
      499 грн.
    5. Картечелійка велика Варіант 4, багато рядна. Розміри лише такі маю.
      3999 грн.
  3. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    427
    Location:
    Украина
    У Вас нолик лишний не приклеился часом?
    upload_2026-3-10_15-34-50.png
     
    KO 76254 likes this.
  4. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    427
    Location:
    Украина
    А то 8 000 кусков за 230 грамм - это скорее гексоген а не порох
    upload_2026-3-10_15-36-3.png
     
  5. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,122
    Location:
    Одесса
    Добрый..Тогда купите за 908 грн,а если есть предложение пишите в личку.С ув
     
  6. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    Для чого викладувати ціну 10 річноі давності,щоб показатись умним????? Не нравиться проходьте мимо...А взагалі читайте правила форума...бо можно і бан схлопотать....
     
  7. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Та нормальна ціна 34,78 гривень за грам. Хоча я теж здивований.
     
  8. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    707
    Location:
    Україна
    Питання ціни в темі обговорювати не прийнято.
    Зазначу, що цього пороху в Україні вже декілька років нема і поставок не планується.
     
  9. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    І що він такий незамінний, що його будуть купувати за любі гроші?
     
    Алекс_КР likes this.
  10. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Messages:
    50
    Location:
    Кропивницьк
    Та що всі вчепився в цей порох ну хоче людина продавати його по граму як кокаїн, хай продає Ва 10 в магазині за 200 грамів 1600 гривень нічим не гірший.
     
  11. мухобой

    мухобой Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Messages:
    2,057
    Location:
    Украина
    дайте ссылку где купить
     
    Prado, mr.Capone and Викторр like this.
  12. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Messages:
    50
    Location:
    Кропивницьк
    Друг брав у Києві магазин сафарі, в поштою переслав у кропивницьк і ніяких проблем , в то деруть за порох наче це одна надія людства.
     
    Last edited: Mar 12, 2026
  13. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    В якому році друг на почті був ? )))))))
     
  14. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Messages:
    50
    Location:
    Кропивницьк
    Квітень місяць минулого року.
     
  15. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
  16. Jonny-700

    Jonny-700 Oberschütze

    Messages:
    46
    Location:
    Черкаси
    Цього пороху ва 10 в гільзі буде 10 частина, а решта пустота. А бубликів повна гільза. Звідси краща стабільність швидкостей. При використанні бр капсуля, і дозвукових куль, при правільній збірці на трейл бос , у мене швидкість змінювалась (зростала) на 1 мс з кожним пострілом. Так що рівному йому в дозвуці в обємних гільзах, на мій погляд не має.
     
  17. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Так вони ж обидва пістолетні, хіба ні?
     
  18. Авган

    Авган Stabsgefreiter

    Messages:
    307
    Location:
    Волинь
    В трейл бос на багато більша заповненість.
     
    Nikas70 likes this.
  19. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    Хай як там хейтери не піняться але це порошок самий кращий для дозвуку.Да я не заперечує є гарні аналоги які виконують свої задачі але це як Мерс і Жигуль.. жопу довезе но…..
     
    Advokat1980 and Сержито like this.
  20. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,122
    Location:
    Одесса
    7500 грн
     
  21. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Я наперед вибачаюся за флуд але: жодна людина не написала в темі що трейл босс поганий, і друге, цього пороху більше не буде , бо знятий з виробництва і заміну йому все ж доведеться шукати. А ще я здивований як Ви після Ваших же хвалебних од досі його не придбали. Цілком можливо що це останній шанс.
     
    Last edited: Mar 13, 2026
  22. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    ))) Я в свій час купив собі три банки,я б написав ціну за яку я брав але це тут буде не коректно, хоча це було в 2019 році.І я скажу що це було дорого, почти в двічі дорожче Ловекса. Зараз на залишку одна ціла а другу тільки почав.Мені сумно що я розвіяв ваше здивування))))Якщо є бажання перевірити мене то можу скинути фото в особисті… за пиво звичайно))))
     
    Last edited: Mar 13, 2026
  23. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    І не несіть несинітницю якщо далекі від теми
    «
    Порох
    Hodgdon Trail Boss не знятий з виробництва, але протягом кількох років він був практично недоступним на ринку через серйозні перебої у постачанні та технічні проблеми на заводі виробника…..
    Станом на кінець 2025 – початок 2026 рокуситуація наступна:
    • Повернення на ринок: З вересня 2025 року з'явилися офіційні підтвердження та відгуки покупців про те, що порох знову почав з'являтися у продажу. Користувачі на офіційному сайті Hodgdon Powder Company активно залишають позитивні відгуки про нові партії.
    • Причини тривалої відсутності: Виробництво здійснюється на заводі компанії ADI (Thales) в Австралії. Затримки були викликані модернізацією виробничих ліній, зміною стандартів екологічної безпеки (REACH) та логістичними проблемами.
    • Доступність в Україні: Хоча порох знову виробляється, його наявність у вітчизняних магазинах, таких як ІБІСабо Safari, може бути обмеженою через складність імпорту під час воєнного стану. На багатьох сайтах він досі може мати статус «немає в наявності».
    І так дальше…Є прислівʼя …Не люблю як умре і дивиться….
     
    Сержито likes this.
  24. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    Камрад звиняй))) оце ми продвигаєм тобі тему))))
    Скажеш почистить - зроблю.Вдалого продажу.Порох вогонь - ракета…
     
    Advokat1980 and Сержито like this.
  25. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Якщо так, то прошу пробачення.знав що виробництво припинено, але не знав що відновлено. Буду телефонувати товаришу в Штати, може організує посилочку.
     
    Nikas70 likes this.
  26. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Messages:
    631
    Location:
    Украина
    Виробництво здійснюється на заводі компанії ADI (Thales) в Австралії.
     
    Dgeta25 likes this.