Тепловізор НТІ-С8

Discussion in 'Коліматорні, нічні та лазерні приціли' started by FASHIST_87, Mar 1, 2024.

  1. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    193
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    341
    Messages:
    33
    Location:
    Galicia
    Вітаю! Хотівби запитати знаючих людей Тепловізор НТІ-С8 коли вмикається,чути клацаня,цок-цок схоже на фокосування обєктива,5-6 разів за хвилину,з часом все рідше та рідше.Що це таке,так повино бути,чи можна відключити.Можливо вкогось є подібна модель,для порівніяня.Буду вдячний.
     
  2. Интересные лоты

    1. Магніфер Х3 Виробництво Китай. Новий, не встановлювався, не використовувався. Упаковка для відправ...
      1695 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Текущий стандартный резервный целик армии США для карабинов M4 и винтовок M16A4 мгновенно поднимаетс...
      4200 грн.
    3. Приціл від NLAW. Справний, в чудовому стані. Без кріплення на зброю, треба купляти окремо.
      10000 грн.
    4. Тепловізор AGM Rattler TS19-256 в робочому стані . Використовувався декілька разів як гляделка.
      28000 грн.
    5. Наочник на приціл універсальний ( 32мм посадка, 40 зовнішній ).
      250 грн.
  3. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    95
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    266
    Messages:
    2,804
    Location:
    Україна
    Можливо це таким чином проходе калібровка шторкою
     
    SHEVA1967 likes this.
  4. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    193
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    341
    Messages:
    33
    Location:
    Galicia
    Друже вдячний за увагу до теми.Підкажи чому калібровка відбувається постійно доки увімкнутий прилад,хоть нетак часто як на початок увімкненя.Можливо томущо прилад постійно вруках?
     
  5. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    95
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    266
    Messages:
    2,804
    Location:
    Україна
    Це принцип роботи тепловізорів для прибирання "накладання зображення шарами". Є тепловізори з безшторковою калібровкою, ті не клацають. На деяких моделях можна вимикати автоматичну каліброку та проводити її самостійно. Без калібровки зображення буде псуватися.
     
    SHEVA1967 likes this.
  6. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    193
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    341
    Messages:
    33
    Location:
    Galicia
    Дякую за пояснення.