Ствол пістолетний

Discussion in 'Стрілецька зброя та її фрагменти' started by kot135, May 22, 2018.

  1. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    723
    Location:
    Західна Україна
    Доброго здоров'я! Прошу допомоги у визначенні стволика, з якого апарата? Здається він обломаний? Дякую!
     

    Images:

    IMG_20180522_181534.jpg
    IMG_20180522_181744.jpg
    IMG_20180522_181810.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 18 шт.)
      Новые, оригинал
      75 грн.
    2. (в наличии 12 шт.)
      Новые
      100 грн.
    3. (в наличии 29 шт.)
      Оригінальні радянські магазини бакелітові до АК-74 Калібр: 5,45*39 Виробник: СССР Фіксатори металічн...
      600 грн.
    4. Нечастий комплект бакелітових накладок рукоятки на найбільш ранні версії АК/АКС 47 тип 1.
      900 грн.
    5. (в наличии 63 шт.)
      Товар від виробника, гарантія якості. Магазин для АК 5,45х39 для РПК на 43 набоїв Магазин має протик...
      500 грн.
  3. Chuzhoy

    Chuzhoy Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    454
    Лоты
      на продаже:
    20
      проданные:
    843
    Messages:
    3,202
    Location:
    Киев
    Это точно стволик? Калибр какой для начала замерьте.
     
    A10A likes this.
  4. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    723
    Location:
    Західна Україна
    Просмотриваются нарезы, калибр 9 мм.
     
  5. Кадя

    Кадя Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Фромер 9х17.
     

    Images:

    Без названия.jpg
    АМАРОК and kot135 like this.
  6. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Стволик точно не с модели 29М.Больше подходит на 37М,но длина стволика должна быть 100мм.Не понятны продольные выточки на стволике...
    [​IMG]Вопрос остается открытым.:confused:
     
    antykvar_2009, \Lisovik/ and kot135 like this.
  7. Helmut Hesler

    Helmut Hesler Leutnant

    Messages:
    1,216
    Location:
    LITHUANIA
    Скорее всего ЭТО од револьвера.
    Или типа такого
     

    Images:

    20069249527_Bergmann Bayard 1910 15502 sn.jpg
    antykvar_2009 likes this.
  8. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    723
    Location:
    Західна Україна
    Стволик обломаний. Схиляюсь до 37М.
     
  9. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    283
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    545
    точно не 37М
     
    ywis, ingener007 and antykvar_2009 like this.
  10. Кадя

    Кадя Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Знайду,сфотографую,десь такий обірватий був,з продольною фрезеровкою з трьох сторін.Колись хтось хотів заставити фромера споживати макарівські маслючки,але подавився фромер і відірвало патронника по поперечних виступах.
     
    АМАРОК and Gasser like this.
  11. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    \Lisovik/ and antykvar_2009 like this.
  12. Кадя

    Кадя Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    [QUOTE="
    Жду фото Вашего Оборватого "оригинала"...:confused:
    .[/QUOTE]
    Про модель сперечатись не буду,давно було,помню що ФРОМЕР і калібр на затворні рамі.Зуб-фіксатор був ,зараз залишки ствола проточено.Залишкова довжина-90мм.
     

    Images:

    33788886_444068006052601_192591693671825408_n.jpg
    33923071_444067972719271_1607210052454711296_n.jpg
    АМАРОК likes this.
  13. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Слова-вода...К сожалению,такими фотками,Вы меня тоже не убедили...:confused:Пускай специалисты выскажутся.
     
    antykvar_2009 likes this.