Щит ss

Discussion in 'Що це таке?' started by zubrik, Sep 9, 2022.

  1. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    395
    Messages:
    3,608
    Location:
    Ukraina
    Доброго времени. Подскажите по железяки, что оно такое?
     

    Images:

    IMG-0d550a30782a37d2975ac31900d4adf3-V.jpg
    IMG-1ba001d2978b7c2c6bdc2bd93c7d635f-V.jpg
    1. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    2. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      3000 грн.
    3. Тяга спуску, робоча
      210 грн.
    4. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      370 грн.
  2. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    32
    Messages:
    7,984
    Location:
    южные степи
    Казарменный щит СС
     
    Roma_1985, Tartar, Star64 and 4 others like this.
  3. Gregson

    Gregson Leutnant

    Messages:
    1,280
    Location:
    Черкаси
  4. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    260
    Messages:
    468
    Location:
    Lwów
    Фальш однозначно.
    Скорей такие щиты были в единичных экземплярах - если не в единичном.

    На одном из форумов показали фото из книги с якобы оригинальным экземпляром. В пользу существования говорят фото тех времен с таким щитом (к сожалению не видел)
     

    Images:

    1351495d1572581386-ss-gate-sheild-ballintine-ss1.jpg
    Roma_1985, Tartar and zubrik like this.
  5. Gregson

    Gregson Leutnant

    Messages:
    1,280
    Location:
    Черкаси
    це треба доводити. у вашому пості такі аргументи відсутні.
     
    Otryta, Tartar, gheka and 3 others like this.
  6. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    101
    Messages:
    5,377
    Location:
    десь у кущах
    Вітаю. Передивився всі фотографії і посилання тут. Цікаво те, що всі щити мають різні завитухи навколо самого щита. Це що? Мабуть таки був якийсь стандарт, або мода на такий виріб, якщо його стільки понароблювали.
     
  7. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Messages:
    1,504
    Location:
    UA.
    Аби зменшити накал, дайте крупний та чіткий знимок(ки) внутрішних граній рун. Можно буде скласти уявлення про час їх вирізки. З пов.
     
    Roma_1985 and HellHound like this.