Ручка ???

Discussion in 'Що це таке?' started by Roma04, Jan 14, 2018.

  1. Roma04

    Roma04 Schütze

    Messages:
    27
    Location:
    Волинь
    добрий вечір шановні експерти та форумчани,підскажіть будь-ласка по предмету і приблизну вартість,тому що хочу виставляти на аук.З повагою Роман.
     

    Images:

    IMG_20180114_190401.jpg
    IMG_20180114_190339.jpg
    IMG_20180114_190304.jpg
    IMG_20180114_190132.jpg
    IMG_20180114_190105.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    3. Орел от пикеля - копанный
      300 грн.
    4. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
    5. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
  3. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    5,679
    Location:
    Южные степи
    Ручка парадного (церемониального) штыка к Маузеру М1871 если не изменяет память. Стоимость определяется в разделе Сколько стоит?
     
  4. Roma04

    Roma04 Schütze

    Messages:
    27
    Location:
    Волинь
    спс большое
     
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
  6. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    5,679
    Location:
    Южные степи
    Тяжело смотреть на телефоне - многое не видишь. Таки тесак. У Вашего ручка отличается от парадного, нет кольца и пружины http://www.bayonet.lv/ru/articles/Germany/M1871par.htm , но и не тесак М71 http://www.bayonet.lv/ru/articles/Germany/PFM1871.htm и не М69 http://www.bayonet.lv/ru/articles/Germany/P1869.htm т.е. это снаряжение пехотинца не предназначалось для крепления к винтовке. У нас проходил уже https://reibert.info/threads/tesak-sapernyj-nemeckij-soldatskij.728586/
     
    Roma04 likes this.
  7. Roma04

    Roma04 Schütze

    Messages:
    27
    Location:
    Волинь
    дуже вдячний!!!