Пушка

Discussion in 'Скільки коштує?' started by GREMLIN2015, Jun 21, 2026 at 11:17 PM.

  1. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    34
    Location:
    Харьковская
    Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
     

    Images:

    DSCF3980.JPG
    DSCF3981.JPG
    DSCF3982.JPG
    DSCF3988.JPG
    DSCF3989.JPG
    DSCF3992.JPG
    DSCF3993.JPG
    DSCF3996.JPG
    DSCF4002.JPG
    Tartar and David Jäger like this.
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал. З Німеччини. Матеріал - слово, посріблення ( залишки). Велика,ефектна медаль. Стан ,вага,...
      575 грн.
    2. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
    3. Распродаж коллекции ! Диаметр = 30 мм . Вес = 9 грамм . Лично сам хорошо упаковываю все свои л...
      500 грн.
    4. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    5. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
  3. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    34
    Location:
    Харьковская
    Накладка, герб, бронзовый. Накрутки тоже бронза.
    С ув.
     
  4. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    87
    Лоты
      на продаже:
    28
      проданные:
    283
    Messages:
    1,153
    Location:
    Ukraine
    Вітаю!

    Герб дуже схожий на герб гетьмана Мазепи.
     
    Tartar likes this.
  5. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    34
    Location:
    Харьковская
    Дякую, дуже схожий.З пов.
     
  6. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    87
    Лоты
      на продаже:
    28
      проданные:
    283
    Messages:
    1,153
    Location:
    Ukraine
    Якщо є можливість,то зробіть заміри діаметра ствола гармати та інші розміри гармати.
    Знання ваги гармати теж буде корисна для
    правильного визначення гармати.
    Якщо гармата війська Наполеона,знайдена у Белорусі,продавалася дорожче 50000 $,то ,при умові аутентічності,що це гармата епохи Полтавської битви,ціна бути вище.
     
  7. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    87
    Лоты
      на продаже:
    28
      проданные:
    283
    Messages:
    1,153
    Location:
    Ukraine
    Для продажу буде треба експертиза спеціаліста.

    Одна з її складових-визначення у відсотках складу сплаву бронзи та інших чавунних та сталевих деталей гармати.

    Прибор,невеликий за розмірами,для цього є на деяких прийомках кольорових металів.

    Потім по аналогії з відомими аутентичними гарматами того часу зробите висновок.

    Знайдіть тавро ливарної майстерні ,котра відлила цю гармату й порівняйте з відомими відбитками.
     
  8. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    34
    Location:
    Харьковская
    Дякую. З пов.
     
  9. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Messages:
    592
    Location:
    Украина, Киев
    Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По ціні, нажаль, - ціна металу як стартова, можна помножити на 2, тому все таки якась художня робота присутня, можливо комусь як прикраса для ділянки знадобиться.
     
    FON., A10A, Andregans and 2 others like this.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    211
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    437
    Messages:
    2,714
    Location:
    Finland
    Бутафорія для козацьких ігор!
    По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як..
    Шишка портить всю картину)
    Гадаю вона СХП,треба шандарахнути,якшо валить то 12-15 к можна просити. Але суто на фанатів цієї штуки. На кінозйомки яка Одеська кіностудія б взяла я думаю. Якщо її не закрили!
    Якщо не шарахкає то 7-8 к. Але це суто моя суб'єктивна думка. Вангую...:beer:
     
    иван777444333 likes this.