Прикупив 4 наконечники КР 10-11 ст. З початку стан радував однак після варки в дистиляті виявилось , що стан не такий вже й добрий, окисли посипались і показались глибокі каверний. Закачав рукава і от , що вийшло.
Меня терзают смутные сомнения ! ? Я сам реставратор и знаю как там и что. Из данного гнилья почти невозможно сделать вещь до такой кондиции. Есть кое какие подозрение - почему только наконечники и от куда их столько? Также есть предположение как все это делается........ Обратный процес и никакого машенства
Доброго дня, ні не згинув))) Чесно кажучи не зрозумів суті Вашого попереднього посту. Все що я роблю детально описано в першій і другій сторінці цієї теми. Зараз трішки закинув цю справу оскільки часу бракує, (Дитинку бавлю) думаю з часом повернусь до цієї справи. З повагою.
Гельмут, Ви маєте на увазі свіжу кованину на із старого заліза? Думаю Ви помиляєтесь, такі теми потрібно дивитись із першго посту. Подивіться, як міняється стиль майстра. Це витончена робота із акрилатами і безмежне терпіння по роботі із заліза. Якщо автора теми попросити зробити фото наконечника на білому і чорному фонах у макрозйомці то повинно бути чітко видно заробленні раковини і утрати.
sava1988 , Ви б не взялись за чистку дротика? Чомусь не бачу як звернутись в приват. Можливо дасте номер телефону, або емейл щоб скинути фото. З повагою.
Ну це Ви загнули))) а підкажіть мені який для мене сенс таке робити? Я спеціально створив тему для того , щоб показати що і як роблю, тимбільше якщоб Ви читали тему з самого почпомітили , що я ВЧУСЯ!!!!!! а не рекламую свої роботи. Для мене це роборта до якої лежить душа, і роблю я її у вільний час, нажаль зараз його в мене немає тому і не виставляю свіжих робіт. З повагою.
І між іншим всі наконечники шпори і тому подібне я купляю на аукціоні і при бажанні продавця потім скидаю йому результат роботи. З повагою.