Thread Status:
Not open for further replies.
  1. салабон 36

    салабон 36 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    494
    Location:
    Украина

    ну так вот, дайте высновок НДЕКЦ по вашему пистолету, вы же прошли процедуру экспертизы полюбому, а не те каракули шо в родном паспорте прописаны.

    и дальше обьясните мне по поводу сей железки, и разрешения на его покупку.
    ну вот интересно же.
    и железка довольно известна, и давно.

    https://ibis.net.ua/ru/zbroia/details/signalno-shumovii-pp-automatic-mp38-sgp-kal-9mm
     
  2. Интересные лоты

    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. ММГ підривника
      380 грн.
    5. ММГ снарядного підривника
      600 грн.
  3. Доброго дня. Відповідаю :
    - Фото долучені, дивіться уважно.
    - Як ви кажите українська експертиза знаходиться в обліковіій справі власника охолощеної зброї.
    - Дозвіл на придбання охолощеної зброї потрібен і це не смішно, я навів норму закону тільки ж ви її не читаєте Наказ 622, п. 8.5, п.12.2 . (якщо самі не розумієте зверніться до юриста). Ви знову путаєте охолощену зброю зі стартовим пістолетом чи реплікою з Ібіса МР-38, це стартова зброя тим паче репліка і до охолощеної зброї не відноситься відповідно дозвіл не потрібно.
    - Ссилка на лот : забивайте ПМ-СХ і побачите лот.
    - Стосовно ваших думок вони нічим не підтверджені. Якщо є бажання приїзджайте за адресою вказаною в лоті все побачите , а якщо є дозвіл придбаєте його. Дякую за увагу.
     

    Images:

    3.jpg
    Last edited: Sep 9, 2025
Thread Status:
Not open for further replies.