отчего податчик?

Discussion in 'Що це таке?' started by шикльгрубер, Mar 15, 2012.

  1. шикльгрубер

    шикльгрубер Oberschütze

    Messages:
    166
    Location:
    Одесса
    отчего податчик?
     

    Images:

    DSC01391.jpg
    DSC01392.jpg
    DSC01393.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Фляга старовинна виробництва Францii Обьем +-1.8 л
      750 грн.
    2. Кружка військова Франція
      199 грн.
    3. Без трещин и сколов,есть пару небольших браков литья на задней стенке.В родном сборе.
      800 грн.
    4. МПЛ РККА, клейма не знайшов, непоганий стан, не коп(з горіщя), ручка міняна. Все на фото.
      900 грн.
    5. Hensoldt Wetzlar 8x32 Dialyt — модель 1939 года, классический немецкий бинокль, известный своей проч...
      5500 грн.
  3. Прилив

    Прилив Leutnant

    Messages:
    2,226
    Location:
    Moscow
    ZB 37 или 53
     
    1 person likes this.