Реклама на REIBERT.info
Discussion in 'Що це таке?' started by serhii7777, Feb 8, 2020.
Доброго дня ! Підкажіть , будь ласка по такому ножичку! І якого він періоду? вибачайте за фото
Доброї ночі! Вибачайте за підказку.
Добавлю ще одне ,на цьому краще видно клеймо
Доброго! Имхо, Польша, времён PRL (ПНР). С уважением,
Дякую