Ножичок

Discussion in 'Скільки коштує?' started by enkolpion, Jan 9, 2024.

  1. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    561
    Всім миру злагоди та добробуту.
    Цікавить скільки можна попросити за такий ножик.
    До всіх з повагою
     

    Images:

    IMG_20240109_214317290.jpg
    IMG_20240109_214421511.jpg
    IMG_20240109_214448101.jpg
    IMG_20240109_214508359.jpg
    IMG_20240109_214534675.jpg
    IMG_20240109_214624641.jpg
    IMG_20240109_215623666.jpg
    IMG_20240109_215655594.jpg
    IMG_20240109_215720202.jpg
    IMG_20240109_215736083.jpg
    IMG_20240109_215750626.jpg
    IMG_20240109_215957412.jpg
    IMG_20240109_220008116.jpg
    IMG_20240109_220036088.jpg
    \Lisovik/ and ТарасМ like this.
  2. Интересные лоты

    1. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    2. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
    3. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    4. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    5. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Привіт! 300 грн. Як би так сказати, щоб не образити?
    Ніж, виробник, клеймо, сталь, закалка - гімно. Та ще і буде визнано експертизою холодною зброєю, так як форма "фінки НКВД", а її визнають зброєю. Отже, купити , щоб заховати , а носити не можно? (За умови, якщо товщина більша 2,6 мм.)
    Сталь для клапанів. Аналог 40х10С2М. Зроблено в м. Златоуст рашки. Зазвичай калять на твердість 55-57.
    Руків'я гарне. Я б купив заради руків'я, лезо викинув, замовив нове.
    Тест саме цієї сталі цього виробника -
     
    Last edited: Jan 10, 2024
  4. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    561
    Дякую за відповідь.
    Від себе,краще залишити для себе дольками шаткувати яблука.
    З повагою!
     
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Там кут загострення такий, що буде яблука розколювати. І клеймо на лезі зовсім не "феншуйне" для кухні.
    Я висловив особисту думку. А Ви киньте на аукціон, можливо набере суму, яка Вас задовольнить. Купуєж народ для нафігась рашівські шеврони і одяг.
     
  6. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    561
    Ніц не маю до вашої думки.
    Нехай залишається на обійсті.
    Пересилання з пакуванням на Н.П.та накладною платою....,не має сенсу навіть для покупця.
     
  7. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Взагалі не проблема. Розкручуєте руків'я, знімаєте і висилаєте двома посилками.
     
    Николай 1981 likes this.
  8. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
  9. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    2,253
    Location:
    Украина.Винница
    Стартуйте 750 грн на ауке...Там покажет кому надо тот даст больше...Просто время сейчас не легкое да и послепраздничное.Многие без бабла..С ув.