Ніж.

Discussion in 'Скільки коштує?' started by ТарасМ, Apr 27, 2026.

  1. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1368
    Лоты
      на продаже:
    86
      проданные:
    2,578
    Messages:
    3,306
    Location:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Прошу оцінити ніж з ножнами.
    Лезо М-390(порошкова сталь).
    Твердість 63-64.
    Кут загострення 18°/36°. Загострення двухстороннє.
    Ручка - штучний камінь.
    Гарда-латунь.
    Темляк - паракорд з латунною вставкою.
    Ножни - чорна шкіра.
    Загальна довжина ножа - 250мм.
    Довжина леза - 122мм.
    Поліровка, заточка. Надзвичайно гострий.
    Фото неякісні, не вмію зробити толково. Лезо відблискує.
    Можливо хто підкаже - після закриття НК є якісь толкові форуми по ножиках?
    Підставку не оцінюємо :)
     

    Images:

    IMG_1056.JPG
    IMG_1057.JPG
    IMG_1058.JPG
    IMG_1059.JPG
    IMG_1060.JPG
    IMG_1061.JPG
    IMG_1062.JPG
    IMG_1063.JPG
    IMG_1064.JPG
    IMG_1065.JPG
    IMG_1066.JPG
    IMG_1067.JPG
    IMG_1068.JPG
    IMG_1069.JPG
    IMG_1070.JPG
    IMG_1071.JPG
    IMG_1072.JPG
    IMG_1073.JPG
    IMG_1074.JPG
    IMG_1075.JPG
    IMG_1076.JPG
    IMG_1077.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    2. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    3. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
    4. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
    5. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
  3. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    167
    Messages:
    3,964
    Location:
    Україна
    Комрад-Ви виставляєте на оцінку ножі які не мають відношення до військового форуму
    Вартість цих придметів нехай оцінює той хто їх робив-лише Він буде знати їх реальну ціну
     
  4. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1368
    Лоты
      на продаже:
    86
      проданные:
    2,578
    Messages:
    3,306
    Location:
    Galizia, Львівщина

    Частково з Вами згідний.
    Тут багато лотів немає відношення до форуму.
    Ок. Попрошу модератора закрити теми.
    А робить їх мій товариш, комісований з фронту.
    Хотів йому трохи допомогти.
     
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    2
    Messages:
    1,754
    Location:
    Запорожье
    Можу дуже приблизно і суб"єктивно оцінити. Мені не подобається руків"я. Я б купив заради клинка. Реальна вартість клинка (гарна сталь, але не виразні грані) за 1500 грн. як напівфабрикат і переробив руків"я.
     
    klerik777 and ТарасМ like this.
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    127
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    217
    Messages:
    2,009
    Location:
    Київ
    Доброго, чому ні, гарні ножі завжди якоюсь мірою дотичні до військової теми, якщо так як все описано 3000 гр повинен коштувати як мінімум , те що робота тут ціниться в нуль , то таке , з руківʼям згоден, гламурне, яб робив з дерева , на крайняк з рогу, ну то лише моя думка, а так робота респект!
     
  7. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    167
    Messages:
    3,964
    Location:
    Україна
    Комрад-Ви мабуть мене не так зрозуміли
    РОБОТА хороша-дай Бог здоровя Вашому товаришу
    Самі бачите що пишуть інші товариші з форума
    Тому я і не писав ціни -а раптом майсер витратив більше ресурсу чим пропонують
     
    klerik777 and ТарасМ like this.
  8. Вітаю. Камрад на форумі є розділ де продаються ножі, вам туди.
    Заодно зверніть увагу на форму руків'я.
    Рекомендую спочатку почати з копіювання готових ножів досвідчених майстрів. Сталь брати не дорогу, матеріали теж, з часом прийде розуміння форми, строю, гармонійності ліній. Помилка початківців, брати дорогі матеріали.
    Ніж з м390 повинен вартувати мінімум 4500 грн.
    Якщо робите ніж зразу позиціонуйте його по приначенню, кухонник, мисливський, туризм і тп.
    Дякую за увагу.
     
  9. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    2,252
    Location:
    Украина.Винница
    Совет -Мастеру скажите если он дальше будет делать разные ножи пусть позаботиться о клейме на полотне.С клеймом и именем они будут в цене...С Ув.