Ніж???

Discussion in 'Що це таке?' started by Schrek, Jan 9, 2021.

?

Всіх вітаю. Підкажіть будьласка, що за ніж.

  1. Саморобна?

    0 vote(s)
    0.0%
  2. Чи ні?

    1 vote(s)
    100.0%
  1. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Messages:
    331
    IMG_20210109_104625.jpg IMG_20210109_104614.jpg IMG_20210109_104557.jpg IMG_20210109_104425.jpg IMG_20210109_104434.jpg IMG_20210109_104614.jpg заздалегідь вдячний.
     

    Images:

    IMG_20210109_104542.jpg
    1. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      2800 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Абсолютно Новий Клеймо молоток у колі
      250 грн.
    3. Стан по фото. Немає плоскої пружини та що в ручці знаходиться- предохранітєля та шептала.
      30000 грн.
    4. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
    5. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
  2. knyz

    knyz Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    81
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    148
    Messages:
    3,026
    Location:
    Украина,центр
  3. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    723
    Location:
    Західна Україна
    Вітаю! Австрійський артилерійський тесак модель 1853р. з саморобними накладками. Рідні накладки були з рога носорога.
     
  4. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Messages:
    331
    Всім дякую. Все зрозуміло.
     
  5. Мигел

    Мигел Oberleutnant

    Messages:
    2,360
    Location:
    Україна
    Про накладки з рогу носорога ви загнули.
    На ранніх тесаках 1853 року щоки були з рогу буйвола, а з 1889 з дерева горіха.
     
    TarASha, Koloben, Bandera3 and 7 others like this.
  6. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    723
    Location:
    Західна Україна
    Точно не з пластмаси...
     

    Images:

    мій тесак.jpg
    Schrek likes this.
  7. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Messages:
    331
    Так... Дуже добре, коли маєш таке, або щось схоже!...)
     
    kot135 likes this.