наган

Discussion in 'Скільки коштує?' started by мп 40, May 3, 2019.

  1. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    484
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    905
    Messages:
    5,252
    Location:
    УкраЇна
    наган. підкадіть приблизно вортість.дякую.
     

    Images:

    20190503_102355.jpg
    20190503_102404.jpg
    20190503_102410.jpg
    20190503_102343.jpg
    20190503_102404.jpg
    20190503_102352.jpg
    20190503_102348.jpg
    20190503_102410.jpg
    dexter82 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Ніж для листів, конвертів ( для кореспонденції). Зроблено у вигляді залізничного костиля. Матеріал -...
      785 грн.
    2. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2500 грн.
    3. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    4. Оригінал. Старовинна річ. Натільна іконка , Св. Микола. Бронза. Дуже добрий стан. Не чищена. Коп по...
      215 грн.
    5. Все, як на фото, В доброму колекційному стані. Гарний інтерʼєрний поедмет. Є клеймо з номером 1214 G...
      1490 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Доброго. В районі 1000 грн і без патронів в барабані.
    Кіт в мішку, але барабан повинен бути непоганий
     
    ТарасМ and Star64 like this.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    11,114
    Location:
    Ukraine
    Думаю і того меньше. Навіть 500. Він був у дуже агресивному середовищі. Типу туалету. Я ні на що не натякаю, ТС без образ, але так побити і розслоїти сталь може лише органіка.
    Причому така, ядрьонна!!!
     
  5. Барт Сим&сон

    Барт Сим&сон Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    64
    Location:
    Fhhjhdfhhbdedjffd
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1366
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2,575
    Messages:
    3,304
    Location:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Крім барабана все антураж.
    Так продавати...неззя, а просверлити барабан разом з хабаром ..великий мінус для ітак недорогого предмета.
    Короче, геморний предмет.
     
    Bandera3 likes this.
  7. Soviet.Soldier

    Soviet.Soldier Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    33
    Messages:
    229
    Location:
    Днепр
    До 700 гривен. Барабан внутри должен быть в нормальном состоянии. С уважением.
     
    мп 40 likes this.
  8. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    1,120
    Location:
    Украина
    Внутри (каморы) - это лишь часть вопроса, и, предположительно, из-за оставшихся в них патронов должны сохраниться удовлетворительно, но немаловажным является состояние храповика, грани его вполне могла существенно разрушить коррозия. В общем предмет-лотерея с неважным прогнозом, на любителя, посему цена около 500 грн.
     
  9. Volframenko

    Volframenko Stabsgefreiter

    Messages:
    206
    Location:
    Украина
    Така райдужна та отимістична оцінка, від вас, майже бентежить, сер))
     
    Кіла2013 likes this.
  10. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    )))
    Там в реалі, якщо зняти барабан, він піде більше 1000 грн
    А храповики, в 90% завжди зберігаються, через те, що в маслі чи солідолі
     
    Volframenko and мп 40 like this.
  11. Volframenko

    Volframenko Stabsgefreiter

    Messages:
    206
    Location:
    Украина
    отож і питаю, як спєца)
     
    Кіла2013 likes this.
  12. gvid_1

    gvid_1 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    23
    Location:
    Украина
    Выставляйте на аукцион с 250 грн. За 300 куплю, А может кто то даст 1000. Аукцион покажет