Літрова фляга

Discussion in 'Що це таке?' started by SанЬіч 74, Oct 21, 2021.

  1. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Messages:
    13,240
    Мої вітання камради!!!
    Продовжуючи колекціонування фляга, натрапив та придбав таку красуню на одну літру...
    Підкажіть будь ласка якої вона країни та чи має відношення до Збройних сил.
    Матеріал - алюміній.
    Об'єм - 1 літр.
    Клейм немає...
     

    Images:

    1634835546399..jpg
    1634835596128..jpg
    1634835625719..jpg
    1634835641009..jpg
    1634835659117..jpg
    1634835677756..jpg
    1634835697922..jpg
    1634835744103..jpg
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Правое крыло от большого орла - копанина
      350 грн.
    3. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
    4. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    5. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Можливо помиляюсь,але здається мені,що кришка і кріплення для ремінця- токар Петрович і Ко.
     
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,188
    Location:
    Харків, Україна
    До збройних сил взагалі навряд. Фурнітура та сам тип - скоріш турист.
     
    Oprishok, TarASha, grek68 and 4 others like this.
  5. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Messages:
    13,240
    Дякую дуже за відповіді!!!
    Всім успіхів!!!
     
  6. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Messages:
    13,240
    З'ясував... Якщо цікаво - грецька фляга... Приблизно 60-70 р.р. До речи - армійська, бо на туристах, у греків, ставили пластиковий корок.