Доброго дня шановне товариство. Прошу Вашої допомоги в оцінці кожуха МГ-34. Сам кожух переламаний на половину, хоча метал доволі міцний. Наперед вдячний. Усім з повагою
Якщо хтось бажає придбати виставив на аук з 1 гривні http://auction.violity.kiev.ua/182581-kozhuh-mg-34-z-1-grivni Всім з повагою