Кінська збруя

Discussion in 'Що це таке?' started by Schtorch, Sep 15, 2022.

  1. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    253
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    508
    Messages:
    2,089
    Location:
    Захід
    Вітаю. Трапився такий набір "конини". Прошу опізнати чієї армії і чи армії взагалі. Широка шлея то вермахтова - знаю точно, бо не раз вони мені попадались і тут є по них не одна тема, а за решту - буду вдячний.
     

    Images:

    IMG_20220913_134104.jpg
    IMG_20220913_134227.jpg
    IMG_20220913_134121.jpg
    IMG_20220913_134223.jpg
    Mihalich1979 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. По фото
      150 грн.
    5. ММГ арт. взрывателя на ПМВ
      280 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    На першій світлині-кінський в"юк промислового виробництва,тому швидше всього,воєнного призначення.Пошукайте на ньому клейма,написи.Якщо є супутка,вона також підкаже приналежність амуніції