Каска

Discussion in 'Країни до 1918 року' started by Yako, Mar 28, 2015.

  1. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Камради,ось натрапив на таку каску,розумію що це турок на ПСВ,але цікавою є сам обвіс.З першого погляду кидається в очі що обвіс ще з тих часів.Хто що чув,бачив чи читав за такий апергейд?

    1.jpg 2.jpg 3.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Книга "обязательное право" 1876 года. Все странице на месте. Есть приемочные клейма. Город...
      1 грн.
    2. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    3. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    4. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. brusik

    brusik Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,789
    Location:
    Germany
    это точно не "турок", в данном случае козырек просто не сохранился, гдето я уже этот касон видел в инете , а где не помню, мне было бы тоже интересно , где мог этот касон применятся
     
    Yako likes this.
  4. Андрей монке

    Андрей монке Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    Messages:
    2,493
    Location:
    УкраїNа
    Да она уже давно гуляет по просторам интернета.
    Турок,танкист...Козырек похоже срезали по-позже.
    В хоккей играют настоящие муЗчины,да,загадка.
    Какую роль играло это забрало?
    Надо задать этот вопрос знатокам(что?где?когда?) я думаю приз выиграю:D
     
    Oprishok and Yako like this.
  5. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    191
    Лоты
      на продаже:
    23
      проданные:
    449
    Messages:
    7,944
    Location:
    Харків
    Возможно применение в крестьянском быту, что нибудь процеживать ))
     
    Yako likes this.
  6. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Цікава версія )))А може це реконструктори Тевтонского ордену замутили?
     
  7. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    191
    Лоты
      на продаже:
    23
      проданные:
    449
    Messages:
    7,944
    Location:
    Харків
    как вариант.. одно точно, что это не военная модификация.
    Видел пожарные каски с подобным забралом но с более мелкой ячейкой, якобы использовались при дорожных работах для защиты лица от летящего гравия

    kLHSw1.jpg
     
  8. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Вже також дочитався друже,ось тут хранцузи його обговорювали http://lagrandeguerre.cultureforum.net/t61501-casque-de-fouille-etrange
    Тільки вони мають три варіанти.
    1.Захист від каміння
    2.Для безпеки обличчя при штиковому бою
    3.Для полювання на ведмедя в Румунії :D
     
  9. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    До речі ця каска на Єбеї продалась за 240 євро ))))
     
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    11,114
    Location:
    Ukraine
    Цікаво що лише в Румунії, отже в Угорщині можна полювати на ведмедя і без цієї маски?

    ПСВ цікава своїми апгрейтами, тому для чого ця штука здогадатися логічно буде важко.
     
    Yako likes this.