Калібр К-2

Discussion in 'Що це таке?' started by vova2012, Nov 12, 2025.

  1. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Вітаю товариство.
    Попав в руки такий калібр.
    Маркування 6И1
    До якого зразка зброї і що їм перевіряти не знаю.
    Можливо комусь зустрічався при роботі - підкажіть призначення.
    Усім гарного спокійного дня.
    З повагою.

    IMG_20251112_094303_847.jpg IMG_20251112_094309_83.jpg IMG_20251112_094314_599.jpg IMG_20251112_094320_159~2.jpg
     
    Bangalor likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      550 грн.
    3. Невеличкий кишеньковий ніж. Колекційний стан! На металі часова патина.
      400 грн.
    4. З болота.Комплектна, тільки покарьожена.
      150 грн.
    5. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    204
    Лоты
      на продаже:
    46
      проданные:
    485
    Messages:
    4,518
    Location:
    Обязательно лес
    Замеряйте размер. 6И1 по индексу ГРАУ это АГС-17.
     
    Криос, Bangalor and duke6kirill like this.
  4. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    АГС-17 или «Пламя» (Индекс ГРАУ — 6Г11, индекс гранатомёта со станком — 6Г10)
     
    Криос and Bangalor like this.
  5. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Розміри зніму.
     
  6. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Для розуміння розміру IMG_20251112_120303_733~2.jpg
     
  7. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    204
    Лоты
      на продаже:
    46
      проданные:
    485
    Messages:
    4,518
    Location:
    Обязательно лес
    Да извините ошибся. А индекс 6И1 это унифицированный комплект войсковых калибров для стрелкового оружия.
     
    Bangalor likes this.
  8. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,435
    Location:
    Україна
    Доброго!
    Калібр К-2 з комплекту войскових калібрів для 7,62-мм автомата АК, АКМ (калибр непроходной для проверки диаметра канала ствола по полям), імхо. Це судячи із логіки:). 6П1 - автомат АКМ, 6И1 комплект калібрів до нього.
    Screenshot_20251112-195621~2.jpeg
    У вас із раннього комплекту, судячи з усього, пізніше їх замінили уніфікованим 56-И-01.
    photo_2021-12-02_19-13-10.jpg
    Це щодо логіки ГРАУ:)
    Набор 56-И-01 используется при осмотрах оружия, при приведении его к нормальному бою, замене вышедших из строя деталей новыми.
    Предназначен для 7,62-мм автоматов Калашникова АК-47 (индекс ГАУ 56-А-212), АКС (индекс ГАУ 56-А-212 М), АКМ (индекс ГАУ 6П1), АКМС (индекс ГАУ 6П4), 7,62-мм карабина СКС (индекс ГАУ 56-А-231), 7,62-мм пулемета РПД (индекс ГАУ 56-Р-327). По сути дела данный набор составлен из трех комплектов войсковых калибров: 56-И-212 (для 56-А-212, 56-А-212М, 6П1, 6П4), 56-И-231 (для 56-А-231), 56-И-327 (для 56-Р-327).:)
    З повагою,
     
    Last edited: Nov 12, 2025
  9. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Калібр К-2 з комплекту войскових калібрів для 7,62-мм автомата АК, АКМ (калибр непроходной для проверки диаметра канала ствола по полям) виглядає ось так (+-)

    12675a56a53edbb8f2873a519771dc20.jpg
     
    duke6kirill and Криос like this.
  10. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    А в темі калібр має форму бруска ( як ним діаметр ствола проміряти?)
    Маркування 56-И було ранне, а 6И пізніше.
    На калібрі є рік 1984
    З повагою.
     
  11. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,435
    Location:
    Україна
    У маркуванні на Вашому предметі після К-2 ще бачиться Х6(?). З телефону погано видно :(. Як варіант тоді, для проміру пазу штик-ножа (як припущення)? Саме по комплектам військових калібрів літератури не попадалося, лише переліки в керівництвах по ремонту. Калібр К-2 усюди для ствола.
     

    Images:

    Screenshot_20251112-201046~2.jpeg
    Last edited: Nov 12, 2025
    Gewinner and vova2012 like this.
  12. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Дуже схоже, що для багнет - ножів 6Х3, 6х4, 6Х5
    Завтра проміряю багнет і ножни.
    З повагою .
     
    duke6kirill and Bangalor like this.
  13. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Вітаю усіх.
    Ось що вийшло.
    IMG_20251113_102204_265.jpg IMG_20251113_102219_477.jpg IMG_20251113_102052_804.jpg
     
    duke6kirill and Bangalor like this.
  14. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    125
      проданные:
    2,490
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Але в Керівництвах по ремонту автоматів немає згадок про використання калібрів під час перевірки після ремонту.
    З повагою.
     
    Bangalor likes this.
  15. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,435
    Location:
    Україна
    Дякую. Саме так. Ще одне: у керівництві з обслуговування і поточного ремонту АК-74/РПК-74 калібри вже вказуються із індексом через дріб (К-2/6П20), на відміну від попередніх настанов. За перевірку багнетів згадки не знайшов.
    Screenshot_20251112-194600~2.jpeg