Ядро?Кугель?

Discussion in 'Що це таке?' started by Garrettmd, Aug 21, 2022.

  1. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Вітаю, допоможіть будь ласка із визначенням цього предмета.У полі знайдено цілу і недалеко половинку .
    Цільний метал із сквозним отвором.
     

    Images:

    IMG_20220820_170512.jpg
    IMG_20220820_170519.jpg
    IMG_20220820_170551.jpg
    IMG_20220820_170608.jpg
    IMG_20220820_170615.jpg
    IMG_20220821_183556.jpg
    IMG_20220821_183610.jpg
    Bangalor, Tartar and valerka like this.
  2. Интересные лоты

    1. Гільзи Манліхер-М 1895 8×50 mm R Mannlicher — Австро-Угорський карабін. Набій. 1915 р. Клеймо на гі...
      110 грн.
    2. Планки Маузер.
      180 грн.
    3. Набої до гвинтівки Мосіна, I-а Світова війна. Виробники Бельгія (FN), Німеччина, м.Магдебург (з-д По...
      200 грн.
    4. Пачка и ММГ австрийских патронов к Манлихеру в отличном сохране. Пули магнитные, из гильз не вынимал...
      1000 грн.
    5. Обойма на 5 патронов к царской мосинке. Клеймо Ижевского оружейного завода “лук со стрелой”. В отлич...
      270 грн.
  3. Шлиомов

    Шлиомов Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    295
    Location:
    Ukraine
    Схоже на гранату 18 ст. Але не впевнений
     
    Bangalor and valerka like this.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    Якщо у отворі є залишки різьби,то може бути навершям важеля з потужної с/г техніки...:confused:
     
  5. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    136
    Messages:
    1,581
    Location:
    лес
    Наличие резьбы не обязательно, могло и гайкой крепиться насквозь с обратной стороны.
    Тоже думаю что что-то современное.
     
  6. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Ну різьби як не придивлявся ніяких залишків не побачів.Да і в половинці видно що воно до низу наче на конус іде.
     
  7. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Messages:
    5,430
    Location:
    Україна
    Підтримаю. З горловим приливом ніби більш пізні були, 2 половина 18 ст.
    post-47276-0-50864300-1397932540_thumb.jpg 29438301_12804.jpg 29438301_12813.jpg
    З повагою,
     
    Last edited: Aug 22, 2022
  8. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    136
    Messages:
    1,581
    Location:
    лес
    Предмет ТС только внешне похож на гранату 18-го века, кстати он также похож на АГ-2 времен второй мировой.
    Но в гранатах нет сквозных отверстий и внутри есть полость для пороха.
    Так что не оно.
    1281713823_7.jpg 1281714067_11.jpg
     
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,018
    Location:
    Украина
    А не булава ли это? upload_2022-8-22_18-13-56.png upload_2022-8-22_18-13-56.png
     
  10. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    136
    Messages:
    1,581
    Location:
    лес
    Она весит наверное пару кг, если не больше.
    Таких булав просто не бывает.
     
    zubrik likes this.
  11. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Вес 2.100кг
     
    zubrik likes this.
  12. Шлиомов

    Шлиомов Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    295
    Location:
    Ukraine
    Тоді точно НЕ ручна граната. Бо гранату вагою 2.100 далеко не жбурнути. А якшо брати шо гренадєри 18 ст. таскали із собою цілу торбу гранат і якшо кожна важила 2.100..ну самі розумієте.
    Але.
    Це може бути так зване "бомбічне ядро" яке діяло як граната але якім стріляли з маленької переносної мортирки (прадід сучасних мінометів) такі були популярні у 18 ст.
     

    Images:

    40317186_330870484320965_4519127235520626688_n.jpg
    41472404_1944288355592619_5078857604147445760_n.jpg
    ca0cf11bf5690b02c0c2b544bd40355c_S.jpg
    minitarn3838, toz1915 and zubrik like this.
  13. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,018
    Location:
    Украина
    Это была разборная гантеля 19 века.Штанги и гантели имели сменные грузы такой формы.Нашел в Гугле картинку,не копируется и не скачивается видимо вражеско кацапский ресурс.Называется история гантель.На мысль натолкнул вес предмета 2.1кг+2.1=4.2+вес речки получаем стандартную 5кг гантели.