интересная пуга

Discussion in 'Гудзики' started by ANATQL, Jun 6, 2018.

?

Привіт.Знайшов біля російських окопів.Вибито прізвище та ім я "НИКОЛАЙ СЕМЕНОВЪ"

  1. рядового

    0 vote(s)
    0.0%
  2. офіцера

    0 vote(s)
    0.0%
Multiple votes are allowed.
  1. ANATQL

    ANATQL Schütze

  2. Интересные лоты

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Гудзики ріа
      120 грн.
    3. Диаметр 23 мм, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг...
      280 грн.
    4. Смотрите по фото
      40 грн.
    5. Гудзик. Старий Історичний Гербовий. АВСТРІЯ. В колекцію. Лицева сторона латунь. Зворотна сторона ла...
      210 грн.
  3. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець
    Нажаль неможливо встановити з яких кальсонiв цей гудзик , з охвiцерських чи салдатьских. З повагою.
     
    Vlad.i.Mir likes this.
  4. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Messages:
    2,439
    Location:
    Украина
    968 likes this.
  5. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець
  6. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Messages:
    2,439
    Location:
    Украина
    968 likes this.
  7. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець

    Порахував. 20 мулiметрiв. В себе у мiшку знайшов-така сама. Звичайнi добротнi, пiд крупний палець ,кальсони :D

    Та ось на хвiолетi попалась
    forum.violity.com/viewtopic.php?t=1695923&sid=698b715062d7bf44cefedd4c54d90b52


    IMG_6286.JPG
     
    unkers87 likes this.
  8. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Messages:
    2,439
    Location:
    Украина
    Буде вільна година, попорпаюсь у своїх коробочках.
     
    968 likes this.
  9. ANATQL

    ANATQL Schütze

    нкіоли не думав що на кальсонних гудзиках виробник поставить своє прізвище та ім я.Дякую
     
    968 likes this.
  10. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець

    Та отож. При царях i у кальсонах парядок був. Не то шо сiчас. Отаке. :beer:
     
  11. kaziw1

    kaziw1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    159
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    312
    на повседневных гимнастерках РИА были такие большие пуги,а на кальсонах завязки,пуги только у немцев и австрияк и у офицеров
    (не могу найти фото в хорошем разришении)
     

    Images:

    1.jpg
    unkers87 and 968 like this.