Гривня

Discussion in 'Горище' started by Болох, Aug 7, 2022.

  1. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Messages:
    128
    Вітаю.1000 гривень УНР.З слів попереднього власника розірвана кацами після ДСВ. 6554457C-CFC9-465B-8781-AC8F53FF917F.jpeg B0F951DE-D29D-4A31-A475-D3DDEDBEBEA4.jpeg
     
    Oprishok, A10A, TarASha and 5 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Коп . Помыто в мыльной воде . Алюминий . Длина = 193 мм . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты...
      90 грн.
    2. Стан по фото. 6 оригінальних виделок та 6 ножів. Леза не точені. Чудові клейма!
      3650 грн.
    3. Все, як на фото. Без тріщин та сколів. Клеймо підглазурне.
      890 грн.
    4. До вашої уваги вилка з нержавіючої сталі, що входить до складу польового набору столових приладів Ве...
      1500 грн.
    5. Столовые приборы армии Германии. Нержавеющая сталь. Это полный набор немецкого столового , произведе...
      10600 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,309
    Location:
    Лінія Арпада
    Молодці,що зберегли,але "реставратора та фотографа" треба терміново поміняти...
     
  4. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Messages:
    128
    Вітаю.Реставраторами були звичайні люди сімдесят років тому в селі які хотіли зберегти нашу ідентичність.Нерозумію для чого цей коментар.
     
    Прокоп01 and Вуди87 like this.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,309
    Location:
    Лінія Арпада
    Фотографували тепер...Можна було зробити світлину під прямим кутом,щоб було добре видно всі дрібниці.
    Після проголошення Незалежності України пройшло більше тридцяти років,невже за цей час не було змоги зняти білі смужки та акуратно вкласти банкноту між двох скелець?..
    І хто такі "каци",що порвали купюру після ДСВ ?..:rolleyes:o_O:confused: