Exclusive777

Discussion in 'Чорний список' started by FuryHawk, Apr 21, 2026.

  1. FuryHawk

    FuryHawk Schütze

    Messages:
    4
    Location:
    Олевськ
    Exclusive777 | REIBERT.info https://share.google/cFSxm6G7lUYvEty61
    Купив у даного продавана капсюля ЦБО, ніби виробництва Шостки, виявилось, що виробництва Шостки - лише коробки. Всередині звичайний, совковий центробій, і це по при те, що я багато разів уточнював чи товар відповідає заявленому!
    Спочатку він ухилявся від відповіді, в потім завірив, що капсюль не підмінено.
    В той самий момент, він продавав ЦБО-Н фасований по 100шт, і в заголовку було вказано, що капсюль саме виробництва Шостки, і ціна на них була вища.
    Вважаю, що продавець свідомо підмінив вміст коробок, щоб підвищити свій заробіток.
    А тепер пише, що нічого мені не продавав і видалився з листування.:smile_11:
    Я розумію, що пройшло достатньо багато часу, і у декого виникне закономірне питання, чому я пишу тільки зараз, тому відповідаю: весь цей час я не був вдома, посилку забрала дружина і вона була запакована до цього часу.
     

    Images:

    Screenshot_20260421-104000.png
    Screenshot_20260421-104034.png
    Screenshot_20260421-104107.png
    Screenshot_20260421-104200.png
    Screenshot_20260421-104216.png
    Screenshot_20260421-104233.png
    Last edited: Apr 21, 2026
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 0 шт.)
      До Вашої уваги Латвійський польовий сухпай для воїнів ЗСУ. Вага 1кг.
      370 грн.
    2. Український сухпай меню №3. Термін придмтності до 25.03.2027.
      350 грн.
    3. Сухпай американський xmre blue line 2 шт
      775 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      филе сельди в подсолнечном масле 185 грамм Германия срок до 2029 года
      90 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      сардинка в горчичном соусе 106 грамм Польша экспорт в США
      50 грн.
  3. FuryHawk

    FuryHawk Schütze

    Messages:
    4
    Location:
    Олевськ
    Ось фото вмісту капсюлів. Червоним позначено звичайний совковий ЦБО, чорним - від даного продавця, і зеленим - вміст справжнього ЦБО-Н виробництва Шостки. Перші два горять якщо підпалити, останній одразу вибухає.
     

    Images:

    IMG-e48e38ecef7981e8415392239695aa3d-V.jpg
  4. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    35
    Messages:
    3,162
    Location:
    Украина
    Ну у відгуках на сторінкі комрада Exclusive777 е таке - "Рідкісний барига.":)
    Я коли бачу його лоти, а саме ціну на товар, теж така думка приходить.
    Просто прохожу мимо, вже багато років.