Что за предметы?

Discussion in 'Що це таке?' started by toz1915, Aug 25, 2022.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    Доброго дня Попались вот такие железяки около блиндажа. IMG_20220825_102852.jpg IMG_20220825_102904.jpg IMG_20220825_102941.jpg IMG_20220825_103015.jpg Флягу комментировать не надо,а вот другие две железяки мне неведомы.С УВ.
     
  2. Интересные лоты

    1. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
    2. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    3. Граната РПГ 40 под реставрацию.
      100 грн.
    4. С болота в вашу коллекцию. На ~ 44 г. Есть несколько. В лоте один. Капсуль убран. Фото старые. По...
      289 грн.
    5. ММГ инертного взрыватела No. 247 Mk. 1. Использовался в британских гранатах, в том числе в мягкой пр...
      350 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    Свілина 4.Фляга з вухами трохи схожа на А-У...:confused:
     
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    Это она и есть,я ее сфоткал как сопутку
    И просил не комментировать на ней даже написано что Австрия
     
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    IMG_20220825_102904.jpg IMG_20220825_102918.jpg IMG_20220825_102924.jpg Додам свiтлин.
     
  6. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    Прочитав і подумав,що вона у списку двох невідомих...:confused:
     
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    Маю припущення що ота залізна палка для алярму.Бо поруч знайшов шмат залізничної рейкі.Гадаю шо нею били по рейці.
     
  8. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    Якщо на шматі рейки є дірка чи якесь вухо,то Ваше припущення щодо палки цілком вірне,бо гучний звук від калатання рельс дає тільки у підвішеному стані.:beer:
     
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    Э два отвори та рік 1909 Круп.