Черевик чий?

Discussion in 'Що це таке?' started by Mazepynka, Feb 25, 2019.

  1. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Messages:
    748
    Location:
    Україна
    Доброго дня, шановане товариство! Сьогодні, на розораному полі знайомий знайшов такий черевик, з кістками всередині. Трактор, ще восени орав, і десь зачепив. Поле давно вже ореться, не перший рік. По черевику, може хтось сказати, хто виробник, хто міг ходити в ньому? Дякую!
     

    Images:

    IMG-893429f6774a12efb5587c33aebf889b-V.jpg
    IMG-af93c41aab93933366880cb9dcded671-V.jpg
    IMG-a16ee84585f32ed2a7b4cb0bc089bd5d-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Знак Член команды подводной лодки.Остатки золочения.Цинк.Иголка крючок и петля латунь.Клеймо f.o.- Ф...
      23000 грн.
    2. Итальянская медаль.Цинковая.состояние минт.Ленты нет
      6500 грн.
    3. Запропоную знак фестивалю організації Гітлерюгенд. 1935 рік. Стан за фото. Без ремонтів та реставрац...
      850 грн.
    4. WHW - свастика.
      100 грн.
    5. Значок 1 MAI - 1939. 3 Рейх.
      600 грн.
  3. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    331
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    697
    Messages:
    4,485
    Location:
    Nordraum
    Доброго. Кости не обязательно было фотографировать.
     
  4. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Messages:
    4,220
    Location:
    Bessarabien
    Доброго дня. Ботинок красноармейский. На втором фото виднеется еще и отвертка к винтовке Мосина.

    Вот только не похоже это на то, что просто тракторист зацепил... Мужики, если вы нашли бойца нашего - передайте останки поисковикам!
     
  5. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Messages:
    748
    Location:
    Україна
    Дякую за відповідь! Знахідка не моя, мого знайомого. Як він знайшов, так і скинув мені фото. Пошуковців вже повідомили. Про результати, ще буду повідомляти.
    З повагою!
     
    TarASha, ROTBEIL, Норик and 3 others like this.