Доброго дня. Трапились ось такі брюки. Матеріал сукно колір схожий на сірозелений. Наче штамп правильний. Цікаво що за брюки для кого і яких років. З Повагою. Надіслано від мого Lenovo A6010, використовуючи Tapatalk
У мене є подібні брюкі..Теж німецькі.Стяжки на поясі.по типу підтяжок.правда СІРОГО кольору.сукно.кишені аналогічніЯкщо правильно вичитав.то це брюкі для працівників комунальних служб.Тобто для тих хто перебуває на вулиці при низьких температурах..Сантехніки.електрики.тощо.Очевидно.що брюкі досить давнього пошиву.Від моїх відрізняються лише кольором.На моїх клеймо BUND ZB.10.63 року..Виробник Інший..Місця для підтяжок аналогічні.
На одному з зарубіжних сайтів здається на Єбеї знайшов такі як у Вас то пишуть що офіцерські але вже післявоенні.
Який же тоді кітель при таких брюках?Ясно.що післявоєнні.але чому ж така рідкість? І де кітелі до цих брюк?
Так Ви ж наче питали не про брюки а про саму службу. Ось тут гляньте http://www.multi-board.com/board/in...-und-Ausrüstungsgegenstände-des-BGS/?pageNo=3