Биті глушники

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Dergrosser, Mar 29, 2026.

  1. Dergrosser

    Dergrosser Schütze

    Messages:
    4
    Location:
    Київ
    Дісталися отакі два глушники. Зі слів попереднього власника настріл не великий. Я так розумію, він їх погано накручував, або вони в процесі скручувалися.

    Питання полягає в тому, чи можна з ними щось зробити, чи тільки під викидання?
     

    Images:

    IMG_20260328_172859.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Лот трассирующих пуль 100 шт .
      1350 грн.
    2. Кулі радянські 7,62×54 Б32 100 шт
      5000 грн.
    3. В наявності 1 банка -1кг.Пломба на банці вскрита
      10000 грн.
    4. Капсулі діаметр 5.6. .
      205 грн.
    5. Прес, капсулятор , набір матриць ПМ , шелхолдер на капсулятор в подарунок .
      5000 грн.
  3. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    428
    Location:
    Украина
    А как у небольшого настрела может быть такое облезлое состояние?? Их об гравий били? Думаю там внутри все давно уже прогорело
     
    Kineas likes this.
  4. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    60
    Messages:
    4,437
    Location:
    Вільна Україна
    Вітаю.
    _ зпобіть якісне фото різьби
     
  5. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Messages:
    749
    Location:
    Миколаївщина
    Металобрухт. Схоже на калаші стояли. У товариша є Калаш МКМ , так він при мені ним три глушника запоров, різьба на стволі там нарізалася не для глушника тому і завдання на точність і співвісність не ставилося, куля черкає десь сепаратор, або вихід, ну і результат як на фото вище, куля звичайно летять хто вліс хто по дрова на 50 метрів у відро не попадає. Навіть якщо ви це поставите на ствол який має гарну різьбу воно буде як мінімум дуже сильно міняти СТП тому що вдстань від кулі яка проходить глушником до стінок сепараторів навколо не одинаковий , десь буде прориватися більше газів і це впливатиме на кулю.
     
    Last edited: Mar 29, 2026
  6. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    304
    Location:
    Житомир
    В цілому згоден. Як варіант - розточити на більший калібр.