бебут?

Discussion in 'Росія' started by alesha.avdienko, Oct 29, 2023.

  1. alesha.avdienko

    alesha.avdienko Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    36
    Messages:
    329
    Location:
    сумская обл
    Добрий вечiр.Пiдскажiть по предмету.Дякую.З повагою.
     

    Images:

    photo_2023-10-29_10-04-12.jpg
    photo_2023-10-29_10-04-15.jpg
    photo_2023-10-29_10-04-21.jpg
    photo_2023-10-29_10-04-18.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Боковые зарубежные плиты. По фото
      1850 грн.
    2. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    3. Разборная . Много карманов . Чердачная находка . Шпеньки из бронзы . Лично сам хорошо упаковываю все...
      250 грн.
    4. Прицільна планка тоз 8-12 все на фото
      1200 грн.
    5. Предложу бланк паспорта к макету пулемета MG-34. Бланк Балаклеевского ремзавода, чистый, незаполненн...
      200 грн.
  3. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    769
    Location:
    м. Київ
    Так він самий бебут.
     
    alesha.avdienko likes this.
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    5,679
    Location:
    Южные степи
    Сделайте фото корневой части с обеих сторон - может еще клейма остались.
     
    alesha.avdienko likes this.
  5. alesha.avdienko

    alesha.avdienko Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    36
    Messages:
    329
    Location:
    сумская обл
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,982
    Location:
    Київ, Україна
    ...ця вєтка (форума) назиавється "Стрілецька зброя та її фрагменти"
    ніяк не второпаю - яким бОком тут "бєбут" ??
    o_O