Багор?

Discussion in 'Що це таке?' started by HecTopMaxHo, May 10, 2018.

  1. HecTopMaxHo

    HecTopMaxHo Oberschütze

    Messages:
    28
    Location:
    Полтава
    Подскажите, это багор, или какая то мотыга или кайло? Не могу понять назначение предмета. 20180510_111303.jpg 20180510_111135.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги вилка з нержавіючої сталі, що входить до складу польового набору столових приладів Ве...
      1500 грн.
    2. Предлагается кувшин под реставрацию.Есть клеймо
      850 грн.
    3. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    4. Тарелка настенная, "Победа над нацизмом". 1945 год. ------------ На тарелке надпись «Herri...
      1500 грн.
    5. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      280 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    1,603
    Location:
    Полісся
    Від сегментної косарки
     
  4. Хейль

    Хейль General-major

    Messages:
    6,310
    Location:
    Україна
    KVP likes this.
  5. HecTopMaxHo

    HecTopMaxHo Oberschütze

    Messages:
    28
    Location:
    Полтава
    Спасибо. Тепетрь понятно.