1. Сьогодні 25.06.2025 о 2-20 до 3-20 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

AutoTrickler V4

Discussion in 'Релоадінг' started by Hijack, Dec 28, 2023.

  1. Продавец Hijack

    Hijack Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    130
    Лоты
      на продаже:
    42
      проданные:
    284
    Messages:
    1,867
    Оскільки оригінальний AutoTrickler був винайдений у 2016 році, він став основним рішенням для стрільців на великі відстані, яким потрібно швидко вимірювати точні порохові заряди.
    Хоча основна концепція точного дозування на баланс лабораторної якості ніколи не змінювалася, механічна конструкція постійно вдосконалювалася завдяки двом версіям AutoThrow, підтримці Bluetooth, будь-яким ревізіям багатьох деталей в результаті нових ідей, нових процесів і відгуків користувачів.
    AutoTrickler V4 — це чистий оновлений дизайн. Починаючи з ідеї єдиної збірки без необхідності ручного налаштування, ми розглянули кожну частину, кожну функцію, кожну деталь і створили саме те, яким має бути AutoTrickler.
    • Працює з дрібними кульковими порошками, такими як CFE223 і H335
    • Працює з великими порошками ядер, такими як N570 і H50BMG
    • Максимальна швидкість потоку ~50 GN/s для великокаліберної гвинтівки
    • Інтегрована електроніка та двигуни зі стаціонарним кабелем
    • Акрилова панель і силіконові накладки забезпечують стабільну, тиху та рівну збірку
    • Усі зношувані деталі попередніх версій, що часто замінюються, більше не існують
    • Потенціал для покращення продуктивності через оновлення програми
    • Інтегрується зі стандартними A&D FX або FZ 120i, 200i, 300i або 500i
    Натхненний шнеком (і вдосконалений шляхом моделювання, тестування та ітерації), велика труба з глибокими спіральними канавками розсипає сипучий порошок зі швидкістю до 50 GN/s, плавно зменшуючись до 1-2 зерен від цілі.
    Потім менша трубка бере на себе повну зарядку всередині ядра за допомогою ефективної кривої наростання, яка враховує калібровані швидкості потоку.
    За загальним запитом, зелене світло світить крізь прозору панель, що вказує на досягнення правильної ваги заряду.
    Обидві трубки приводяться в рух безпосередньо зубчастими зубчастими пасами, які з часом не зношуються.
    AutoTrickler тримається на прозорій акриловій панелі з м’якими силіконовими накладками, які мінімізують вібрацію та шум. Корпус можна легко підняти з панелі, не порушуючи шкалу. Силіконові накладки, додані до платформи ваг, забезпечують стабільність і рівність всього вузла.
    Регулювання нахилу всередині корпусу буде встановлено на заводі. Вирівнювання шкали за допомогою вбудованого бульбашкового рівня встановить AutoTrickler під правильним кутом нахилу.
    Налаштування швидкості в програмі Bluetooth дозволить знайти компроміс між швидкістю та точністю на основі переваг користувача. Можливість конфігурації мікропрограми через додаток дозволить покращити параметри продуктивності за допомогою оновлень програмного забезпечення в майбутньому.
    Електронний модуль поміщається всередині корпусу і при необхідності замінюється. Двигуни інтегровані, тому їхні короткі кабелі ніколи не пересуватимуться та не зламаються.
    Один кабель з’єднує AutoTrickler з вагами FX-120i за допомогою проводки 20 AWG. Обидва кінці захищені за допомогою розвантажувача, а вбудований роз’єм дозволяє легко від’єднати. Сторону шкали кабелю також можна замінити окремо від решти електроніки, якщо необхідно.
    Бункер містить поворотний клапан, тому його можна легко зняти. Бункер має плоске дно, щоб він міг спиратися на стіл, утримуючи порошок.
    Під час використання бункер надійно зафіксований у корпусі. Бункер також блокує відкриття резервуара для порошку, коли клапан відкритий, тому ймовірність розсипу є низькою.
    Щоб випорожнити порошок, спочатку поверніть і зніміть бункер. Потім посуньте вікно вгору та насипте порошок у бункер. Нахиліть пристрій назад, щоб видалити порошок із трубок. Будь-який порошок, що залишився, буде чітко видно або в задньому резервуарі, або в трубках.

    Ціна - 1450$ (йде в комплекті з вагами).

    photo_2023-12-28_11-59-59.jpg photo_2023-12-28_12-00-06.jpg photo_2023-12-28_12-00-09.jpg photo_2023-12-28_12-00-13.jpg photo_2023-12-28_12-00-16.jpg
     
    VIKTOR 243, redout, Andrii_k and 4 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Стрелянные гильзы ФОРТ ПМ (боксер) обжаты и декапсюлированы , биметалл ( магнитятса ) , не мытые ....
      250 грн.
    2. Трассер 5,45, магнитится 100 шт, вес 3,25 грамм, диаметр 5,64 мм
      500 грн.
    3. (в наличии 50 шт.)
      Гільза Латунна,з капсюлем.Зроблена з гільзи 5,56х45. Розміри витримані. Працездатність перевірена.
      160 грн.
    4. Предложу совершенно новые оригинальные гильзы ТТ,латунь с целым капсюлем. В лоте 50 гильз.
      1700 грн.
    5. (в наличии 9 шт.)
      Коробки для набоїв .308 WIN / 7.62×51 (20 шт.) Доступні кольори: олива, койот Маркування: На оливі...
      270 грн.
  3. Advokat1980

    Advokat1980 Stabsgefreiter

    Messages:
    543
    Location:
    м. Бориспіль,
    Доброго вечора. Резерв ! Деталі в личці !
     
    Hijack likes this.
  4. Вітаю , в Наявності ?
     
    Hijack likes this.