Реклама на REIBERT.info
Дякую, але вже виготовляють мені модер!
Шкода
Куплю модератор на Козак fc-2 550/290 калібр 6.35 ! Різьба 1/2 20
Вітаю! Хочу замовити модер для Козак fc-2 550/290 в калібрі 6.35 ! Різьба 1/2 20 , Чорного кольору ! Є можливість зробити?
Скоріш б.у!
Теж мене цікавить рср в калібрі папа/ дід