Доброго, 5к. А коли 1 вигравший лот не оплатив воно автоматично мені перейшло чи це ви мали підтвердити?
Виграв на аукціоні ножичка. Все ок. Товар як в опису. Відправка швидка. Дякую продавцеві та рекомендую до співпраці!
Відмінна співпраця: ввічливий, комунікабельний та пунктуальний контрагент. Приємно пройшла угода. Рекомендую всім до співпраці. Сподіваюся на подальшу співпрацю з Вами! З величезною повагою до Вас та Вашої родини. Віктор Дмитрович
Відповідальна і приємна людина, рекомендую до співпраці, я вражений давно не зустрічав настільки приємних людей, найкращі побажання)