New Profile Posts

  1. Maibach
    Maibach nikolau7
    Лоти отримав продавця рекомендую.
    1. nikolau7 likes this.
  2. Genzagen
    Genzagen КАР
    Доброго дня, підкажіть що є в наявності для тюнингу Cros.1377
  3. Alex@nder
    Alex@nder aachen
    Вы лот будете оплачивать?
  4. Ev24
    Ev24 Exclusive777
    Товар отримав дякую продавця рекомендую
  5. боб 2
    боб 2 Joker_1981
    Приємно мати справу. Порядний покупець. Рекомендую.
    1. Joker_1981 likes this.
  6. pav5
    pav5 slavan7177
    Відмінна співпраця: ввічливий, комунікабельний та пунктуальний контрагент. Приємно пройшла угода. Рекомендую всім до співпраці.
    Сподіваюся на подальшу співпрацю з Вами!
    З величезною повагою до Вас та Вашої родини.
    Віктор Дмитрович
    1. slavan7177 likes this.
    2. slavan7177
      slavan7177
      Дякую за відгук. Завжди радий допомогти. Навзаєм з повагою до Вас і Ваших рідних!
      Jun 22, 2026 at 6:21 PM
      pav5 likes this.
  7. Nofan
    Nofan SON P
    Вітаю я просрочив платіж (
  8. Вальдемар1988
    Вальдемар1988 pelengAs73
    Замовлення прийшло гарно запаковано. Дякую!
  9. ub4gyd
  10. Ирина 3
    Ирина 3
    Вайбер 0933983578
  11. karelpuba
    karelpuba Slava W
    Бажаю міцного потрібен на Leatherman surge біта тримач
  12. GriveN
    GriveN Artem
    Міцного, так проценти забули зняти за дострокове зняття лоту. Давайте все по чесному.
    1. Artem likes this.
    2. Artem
      Artem
      Все ок.
      Jun 22, 2026 at 11:06 AM
  13. Полуторка 55
    Полуторка 55 Ervlampii
    Відповідальна і приємна людина, рекомендую до співпраці, я вражений давно не зустрічав настільки приємних людей, найкращі побажання)
  14. Simo Suomi
    Simo Suomi Otryta
    Щиро дякую за Ваш позитив та підтримку! Також бажаю Вам успіху, та всього найкращого!!
    1. Otryta
      Otryta
      Дякую Друже.З повагою
      Jun 22, 2026 at 9:32 AM
      кучукаю likes this.
  15. Alekss777
    Alekss777 Kimuraga
    Дякую за покупку. Приємно мати справу з відповідальним та оперативним покупцем . З повагою.А
  16. Alex@nder
    Alex@nder aachen
    Добрый день вы купили лот жду оплату
  17. Illusionist
    Illusionist DosUkraine
    Доброго дня , найшов інформацію що можете підказати де знайти СТАНОК до НСВ
  18. botanica
    botanica mazzy18
    Приємно мати з Вами справи! З поповненям колекції
  19. klerik777
    klerik777 Otryta
    Спасибі за підтримку, найкращі рекомендації.
    1. кучукаю, Simo Suomi and Otryta like this.
    2. Otryta
      Otryta
      Тримаємось разом Друже.З повагою
      Jun 21, 2026 at 9:25 PM
      кучукаю and Simo Suomi like this.
  20. боб 2
    боб 2 IRBIz
    Приємно мати справу. Порядний покупець. Рекомендую.
  21. SVINODEMON
    SVINODEMON Yuriy Nalenovo
    Приємно мати справу, повага!
  22. GriveN
    GriveN Artem
    1. Artem
      Artem
      Доброго дня, ок, ваші ш/б видалив.
      Jun 22, 2026 at 9:18 AM
      GriveN likes this.
  23. Bund
    Bund SEA WOLF
    Найкращі рекомендації!!! Все чітко і оперативно. Дякую! З повагою!
  24. ladiginskiy
    ladiginskiy sgt helgi
    Дякую за співпрацю, раджу, як відповідального продавця.
  25. Deric Polovez
    Deric Polovez Varrior
    Порядна та ввічлива людина. Всім рекомендую до співпраці.
    1. Varrior likes this.