Рюкзак Mystery Ranch Thor III Pack

Boogaloo

Boogaloo Schütze

Рейтинг:
4
Відгуків:
127
Лоти
  на продажу:
145
  продані:
279
Повідомлення:
5
AMP
Стартова ціна:
16000 грн.
Бліц-ціна:
17800 грн.
Лот виставлений на продаж:
30 січ 2023 у 22:59
Дата закінчення лоту:
3 лют 2023 у 22:59 (вказана власником лота)
Залишилося часу:
Лот відстежує:
0 чол.
Кількість ставок:
0
Лот переглянуто:
936 разів.
Доставка:
Нова Пошта
Оплата:
ПриватБанк , Грошовий переказ на рахунок IBAN

Опис лоту:

Mystery Ranch Thor III Backpack — спеціалізований заплічник для транспортування засобів радіоелектронної боротьби, комунікаційних приладів та схожого за розмірами спорядження.

Основне містке відділення і нижній відсік з двома кишенями на блискавці. Між відділеннями можна розмістити каремат.
Система MOLLE з різних сторін для кріплення додаткового устаткування і підсумків. Стропи на фастексах для допоміжної фіксації. Системи замків 3Zip з трьома блискавками забезпечують швидкий доступ до всіх речей в основному відділенні.
Тильна сторона і м'які наплічники підбиті вентильованою сіткою, підвищуючи комфорт носіння в різних погодних умовах. На обох лямках фастекси швидкого скидання і стабілізаційний нагрудний ремінь.
М'який поясний ремінь зі зручним регулюванням по посадці для тривалого використання.
Розмір, см: 60 х 35 х 50

Для крашего розуміння кінцевого призначення рюкзака, додаю огляд від Secretsquirrel


Одним із найсуттєвіших факторів ризику під час військових операцій в Іраку та Афганістані стали саморобні вибухові пристрої (СВП). Вони широко застосовуються для ударів по особовому складу та транспортним засобам коаліційних сил, та ускладнення їх вільного пересування. Більшість з цих пристроїв, через свою конструктивну простоту, приводиться у дію за допомогою побутових радіокерованих приладів та стільникових телефонів.

Такі вибухові пристрої не детонують допоки на них не надійде зовнішній сигнал. Тому для захисту від дистанційного підриву таких СВП коаліційні сили почали широко застосовувати засоби радіоелектронної боротьби та пригнічення радіосигналів. Блокуючи відповідну частину діапазону радіохвиль у невеликому радіусі від сухопутних підрозділів чи транспортних засобів, військові отримали можливість захистити себе від СВП та втрат.

І якщо на транспорті для перевезення особового складу чи логістичного забезпечення розмістити засоби радіоелектронної боротьби не проблема, то з пішими підрозділами все трошки складніше. Адже для ефективного використання засобів для пригнічення радіосигналів при пішому пересуванні необхідно забезпечити їм захист від механічних ушкоджень, надійне живлення, а також можливість відносно комфортно транспортувати їх на великі відстані разом з індивідуальним спорядженням бійців.

Відповіддю на ці виклики стали портативні системи радіоелектронної боротьби та протидії серії THOR у трьох поколіннях (THOR I — THOR III) від Sierra Nevada Corporations. Ці пристрої закуповувалися під час операцій в Афганістані, а поточне третє покоління й зараз активно використовується вибухотехніками для пригнічення радіосигналів та протидії дистанційному підриву СВП.

1200px-thumbnail.jpg
Прилади військові отримали від Sierra Nevada Corporation, а от у пошуках засобів їх комфортного перенесення звернулися до експертів в питаннях пішого транспортування великих вантажів по складному рельєфу — компанії Mystery Ranch.

Mystery Ranch — компанія добре знана в сегменті заплічників, як постачальник спеціалізованих рішень для військових, вогнеборців, мисливців та любителів активного відпочинку на свіжому повітрі. Продукти кампанії вже кілька десятиліть успішно використовуються для транспортування великих вантажів під час розвідувальних висадок та рейдів Збройними Силами та Силами Спецоперацій США та країн-членів НАТО, для транспортування бензопил, інструментів та паливно-мастильних матеріалів під час боротьби з лісовими пожежами, перенесення спорядження при альпіністських сходженнях та пошуково-рятувальних операціях у горах, транспортування частин тіла впольованої дичини у високогірному полюванні тощо.

Маючи великий досвід в розробці заплічників для важких та нетипових вантажів, Mystery Ranch розробила спеціалізоване рішення для транспортування приладу радіоелектронного пригнічення AN\PLQ-9 THOR III в поєднанні з індивідуальним спорядженням вибухотехніка. Все для того, аби їм було зручно супроводжувати піші рейдові групи, і захищати їх від дистанційно керованих саморобних вибухових пристроїв увійшло в конструкцію заплічника Mystery Ranch Thor III Backpack:

 • Регульований простір для пригнічувача радіосигналів, його блоку живлення та додаткових батарей.
 • Вбудовані канали та засоби для прокладання дротів електроприладів.
 • Основне відділення для розміщення особистого спорядження.
 • Система Mystery Ranch 3 Zip для швидкого доступу всередину основного відділення.
 • Жорстка і одночасно гнучка рама для ефективного розподілу ваги.
 • М’який пояс та патентовані лямки з гнучким регулюванням для максимального комфорту користувача.
 • Система швидкого скидання на випадок травм та надзвичайних ситуацій.
 • Розміри (см.): 30 х 55 х 30 (ширина\висота\глибина).
 • Доступні кольори: Multicam.
Mystery Ranch принципово відрізняється від решти виробників прискіпливою увагою до того, як заплічник переносить вагу і при цьому впливає на користувача. Вони в першу чергу проєктують раму та підвісну систему, а вже потім звертають увагу на сам контейнер, який переноситиме вагу. Тому знайомитися з Mystery Ranch Thor III Backpack пропоную в такій само послідовності, аби вам легше було зрозуміти ключові відмінності заплічників цього виробника.
thor_iii_01.jpg
Зон, які безпосередньо контактують з користувачем у заплічника Mystery Ranch Thor III Backpack дві: це пояс, на який транслюється більша частина ваги вантажу, та лямки, які беруть на себе лише невелику частину ваги, й натомість допомагають підтримувати вантаж у вертикальному положенні.

Лямки Mystery Ranch Thor III Backpack доволі типові для цього виробника. Це конструкція під назвою Futura Yoke, яка також є візитівкою Mystery Ranch, і використовується на заплічниках інших моделей. Лямки мають анатомічну S-подібну форму з перепадом ширини з 8 сантиметрів зверху до 5 сантиметрів знизу. У верхній частині лямок знаходяться два металеві D-подібних кільця для підвішування аксесуарів: окулярів, рукавичок, карабінів тощо. Поряд розташована грудна перемичка з дюймової стропи та пластикової застібки. Грудна перемичка регулюється по горизонталі та вертикалі, тож у вас є можливість гнучко підлаштувати її під власну комплекцію та поточний одяг.

Додатково на лямки Mystery Ranch Thor III Backpack додані два канали на липучці, які передбачені для пропускання кабелів AN\PLQ-9 THOR III та комунікаційного спорядження. На лівій лямці також присутня горизонтальна дюймова стропа для фіксації пульту керування пристроєм радіоелектронної боротьби. З його допомогою є можливість слідкувати за роботою та вносити зміни в налаштування без потреби знімати заплічник та пристрій з плечей.

Пояс Mystery Ranch Thor III Backpack утворений трьома незалежними подушками, наповненими EVA-піною середньої жорсткості. За твердженнями виробника щільність та кут нахилу піни обирався так, аби бути комфортним для користувача при тривалому використанні, не викликати дискомфорту та не сповзати з попереку. Щілина між бічними подушками висотою 12 сантиметрів забезпечує можливість вільно рухати ногами без нахилу рами у відповідну сторону. Ця особливість сприяє стабілізації положення вантажу. Центральна подушка має розміри 15 х 17 см. (ширина\висота) та більшу товщину аби максимально транслювати вагу вантажу на таз користувача без супутніх больових відчуттів та дискомфорту.
thor_iii_02.jpg
Бічні подушки пояса ззовні оснащені панелями модульного інтерфейсу PALS на 2 стропи по 3 колонки для підвішування додаткових підсумків, кобур та сумісного спорядження. Перед ними знаходяться дві пластикові пряжки на дві щілини, для регулювальної стропи шириною 5 сантиметрів, яка відповідає за можливість підлаштовувати пояс по діаметру. Зверніть увагу, що для затягування пояса вам необхідно тягнути стропу вперед, а не назад, що доволі зручно при самостійному вдяганні заплічника. Послаблюється пояс зсуванням цих пластикових пряжок у напрямку назад. Тож у вас є можливість підлаштувати діаметр пояса в ході пересування з урахуванням вантажу, вдягненого одягу тощо.
thor_iii_03.jpg
Система швидкого скидання розташована внизу лямок, в місці де вони переходять в регулювальну стропу. Виконана вона з металевих пряжок. В одній половинці зроблений отвір прямокутної форми, в іншій — важіль з виступом, який впирається в стінку отвору. Аби система не роз’єдналася випадково, важіль має додатковий запобіжник у вигляді стропи із кнопкою. Поки кнопка пристебнута до лямки — система надійно закрита. Для швидкого скидання заплічника вам, відповідно, треба розстібнути металеві кнопки та потягнути стропи запобіжника вниз. Переконайтеся лише, що при цьому роз’єднана грудна стяжка, аби вона не потягнула вас разом із заплічником.

Нижче металевої пряжки системи швидкого скидання також розташована пластикова пряжка з двома щілинами, яка відповідає за регулювання строп лямок по вертикалі. З їх допомогою ви можете підлаштувати положення лямок на торсі.
thor_iii_04.jpg
На лямках ззовні знаходяться додаткові регулювальні стропи дюймової ширини й запасом ходу в 25 сантиметрів. Ці лямки називаються Load Lifter і відповідають за щільність прилягання лямок до рами. З їх використанням ви можете збільшити цю відстань, або зменшити її, притягнувши лямки впритул до рами. Вільніше прилягання рами знадобиться вам при активному пересуванні чи бігу, коли плечам треба більших запас руху без впливу на положення вантажу. Щільніше прилягання буде актуальніше в ситуаціях коли вам потрібен кращий контроль за вантажем, наприклад, при переході через водні перешкоди чи пересуванні складними ділянками рельєфу

Рама Mystery Ranch Thor III Backpack виконана в кращих традиціях патентованої системи Mystery Ranch NICE Frame.


thor_iii_05.jpg
З зовнішньої сторони рами, у верхній її частині розташовані дві верхні компресійні пряжки та дві бічні компресійні пряжки. Ними до рами фіксується основне відділення заплічника, про яке я розповідатиму трохи згодом.

Нижче, під порожньою ділянкою висотою 9 сантиметрів, розмістилася панель PALS інтерфейсу висотою 21,5 сантиметри на чотири ряди по 4 комірки. Сюди за потреби можна зафіксувати додаткові підсумки чи сумісні елементи спорядження. Поверх панелі модульного інтерфейсу також пропускаються дві коротші компресійні стропи із запасом ходу на 22 сантиметри. Першочергово вони передбачені для фіксації приладу радіоелектронного пригнічення AN\PLQ-9 THOR III безпосередньо до рами заплічника, проте за потреби можуть використовуватися і для фіксації іншого спорядження.
thor_iii_06.jpg
Сама рама заплічника знаходиться в каналах з нейлонової стропи й утворена композитними ребрами жорсткості розмірами 1,5 х 52 сантиметри (ширина\висота). Ці ребра виконані поєднанням вуглецевих волокон зі скловолокном. Як результат рама Mystery Ranch Thor III Backpack легша від алюмінієвих чи пластикових аналогів, проте може витримувати значні навантаження. Через гнучкість у місцях з’єднання ця рама навіть менш сприйнятлива до перевантажень, і відповідно гнутиметься, а не тріскатиметься. Тому рами Mystery Ranch добре зарекомендували себе при парашутних стрибках, та скиданні вантажів з авіатранспорту.

thor_iii_07.jpg
З внутрішньої сторони рами, в місці де вона з’єднується з лямками Futura Yoke, присутні ще дві пласкі кишені. В одній з них з обох боків розташована липучка. За допомогою цієї липучки ви можете відрегулювати положення точки кріплення лямок до рами по вертикалі. Для цього використовується додатковий полімерний компонент, який розміщується в сусідній пласкій кишені. Вийміть його з кишені, вставте в кишеню з липучкою, роз’єднуючи її половинки, встановіть необхідну висоту для лямок відносно рами, дайте половинкам липучки знову з’єднатися — і все, ваші лямки знаходяться в оптимальному для вашого зросту положенні. Докладніше про регулювання лямок заплічників Mystery Ranch можна дізнатися в цьому відео.

Після регулювання можна повернути полімерну вставку розмірами 32 х 16 сантиметрів назад в її кишеню, де вона буде брати на себе частину навантаження, й розподілятиме його вздовж хребта. Тож навіть із габаритними чи тяжкими вантажами Mystery Ranch Thor III Backpack не буде перетискати вам ключиці, а натомість буде зручно притискатися до хребта в області між лопатками. Розширення до 19 сантиметрів зверху, та три поздовжні ребра жорсткості лише сприяють цьому. Окрім регулювання положення лямок по висоті, розвантаження плечей та розподілу навантаження, зафіксовані також випадки використання цієї полімерної вставки як лопати для організації імпровізованих укриттів в снігу, чи як весла при руху водоймами.
thor_iii_08.jpg
Збоку добре видно, як до рами Mystery Ranch Thor III Backpack фіксуються три кишені: основне транспортне відділення для індивідуального спорядження, спеціалізована кишеня для блоку живлення AN\PLQ-9 THOR III, та кишеня для додаткових елементів живлення. По вертикалі їх висота складає 38, 10 та 5 сантиметрів відповідно. Також тут варто звернути увагу на чотири компресійні стропи основного відділення з запасом регулювання в межах 37 сантиметрів, та PALS панель на три горизонтальні стропи по три комірки, доступні з боків основного відділення. Ними можна скористатися для фіксації додаткових підсумків задля збільшення загальної місткості заплічника.
thor_iii_09.jpg
Знизу дно кишені для елементів живлення розмірами 23 х 16 сантиметрів (ширина\висота) оснащене PALS інтерфейсом. Тут вам доступні 2 ряди по 5 комірок, які можна використати для підвішування спальних мішків, тентів, пончо та інших елементів одягу, чи індивідуального спорядження.
thor_iii_10.jpg

Зверху, на поверхні верхньої кишені основного відділення нашита велкро-панель розмірами 14,5 х 9 сантиметрів (ширина\висота), куди можна встановити різноманітні знаки розрізнення: неймтейпи, шеврони підрозділів, моральні чи світловідбивні патчі, проблискові вогні тощо.

thor_iii_11.jpg
Через вологозахищену блискавку з двома бігунками можна отримати доступ до верхньої кишені основного відділення Mystery Ranch Thor III Backpack. Кишеня має неправильну форму і приблизні розміри у 23 х 10 х 6 сантиметрів (ширина\висота\глибина). Зверніть увагу, що дно цієї кишені виконане з сітки, що дає змогу носити тут мокрі речі (рукавиці, пончо тощо), або провітрювати простір основного відділення, відкинувши кришку цієї кишені. Така потреба може виникнути у вас, наприклад, коли всередині основного відділення розміщена електроніка, чутлива до перегрівання.
thor_iii_12.jpg
Основне відділення заплічника має габарити 29 х 37,5 х 12 сантиметрів (ширина\висота\глибина), та призначене для транспортування індивідуального спорядження носія AN\PLQ-9 THOR III під час патрулів, піших рейдів та нетривалих операцій. За доступ до внутрішнього простору основного відділення відповідає патентована система Mystery Ranch 3 Zip, яка складається з трьох блискавок, що сходяться в одній точці, та забезпечують швидкий доступ до вмісту по всій висоті цієї секції.

В кришці основного відділення, поряд із верхньою кишенею, розміщена ще одна вологостійка блискавка шириною 21 сантиметр з двома бігунками (див. фото). З її допомогою ви можете отримати отвір шириною до 15 сантиметрів, крізь який з основного відділення назовні можна вивести кабелі електронних приладів, антени комунікаційного обладнання, чи шланг питної системи. Для підвішування резервуара цієї системи, в верхній частині основного відділення також передбачена текстильна петля.

Нижче, на задній стінці основного відділення, знаходиться звичайна блискавка шириною 27 сантиметрів. Через неї всередину спинки основного відділення монтується полімерний лист білого кольору, який надає задній стінці жорсткості. За потреби його можна демонтувати, аби трохи зменшити вагу заплічника, проте тоді основне відділення може сильно деформуватися, особливо якщо воно не заповнене на 100%.

Нижче блискавки знаходиться горловина об’ємної кишені розмірами 19 х 26 х 5 сантиметрів (ширина\висота\глибина), в якій буде знаходитися резервуар питної системи, або інше спорядження, відповідно до ваших потреб.

На передніх стінках основного відділення, по обидва боки від центральної блискавки, доступні дві панелі PALS інтерфейсу по 4 ряди на 3 комірки. За потреби тут також можна розмістити додаткові підсумки задля підвищення загальної вантажності заплічника.
thor_iii_13.jpg
Кишеня для блоку живлення знаходиться одразу нижче основного відділення Mystery Ranch Thor III Backpack, та має розміри 22,5 х 6 х 15 сантиметрів (ширина\висота\глибина). Верхня та нижня стінка цього відділення м’які завдяки вставкам з неопрену, та призначені для зменшення механічних впливів на блок живлення системи радіоелектронної боротьби AN\PLQ-9 THOR III. Блок живлення також захищений від погодних впливів завдяки вологостійкій блискавці з пластиковою пряжкою, що знаходиться в передній стінці кишені.

В лівому дальньому кутку кишені присутній отвір для пропускання кабелю, яким блок живлення з’єднується з пристроєм для пригнічення радіосигналів, розташованим між рамою та основним відділенням заплічника.
thor_iii_14.jpg
Кишеня для додаткових елементів живлення розмірами 22,5 х 5 х 15 сантиметрів (ширина\висота\глибина) розташована одразу під кишенею для блоку живлення, і передбачена для транспортування двох армійських акумуляторів формату 2590 та 5590. Для їх фіксації на верхній стінці цієї кишені, зсередини, присутня еластична стропа шириною 4 сантиметри. Центральним швом ця стропа ділиться на дві рівні секції по 11 сантиметрів. За потреби цю кишеню можна перекваліфікувати під інші елементи спорядження, до яких потрібен відносно швидкий доступ.
thor_iii_15.jpg
Головна риса Mystery Ranch Thor III Backpack, яка витікає з його першочергового призначення — це можливість переносити габаритні та важкі предмети ближче до рами. Це може бути AN\PLQ-9 THOR III, радіостанція, захисний кейс Pelican чи інше спорядження, але саме для цього конструктивно передбачена можливість відсунути основне відділення від рами на відстань до 15 сантиметрів. Предмети у цьому просторі будуть впиратися на «поличку» з двох додаткових кишень внизу рами, та утримуватися компресійними стропами основного відділення з боків та зверху. Рама ж візьме на себе основне навантаження та спрямує його на ваш таз, розвантаживши плечі та хребет. Саме цьому заплічники Mystery Ranch вважаються одними з найкомфортніших для тривалого транспортування важких та нестандартних вантажів.

Доступу до AN\PLQ-9 THOR III для демонстрації в мене, звісно, нема, тому на фото нижче різниця об’ємів складеного та розкладеного заплічника демонструються за допомогою габаритного спального мішка.
thor_iii_16.jpg

Колір: Multicam
Країна: USA


Джерело: https://secretsquirrel.com.ua/snaryazhenie/ohliad-zaplichnyka-mystery-ranch-thor-iii-backpack/

Інші мої лоти
https://reibert.info/auction/boogaloo.271668/

Недоліки лота:

Недоліки відсутні

Додаткові зображення лота:

Інші лоти продавця

 1. (в наявності 4 шт.)
  Пістолетне руків'я FAB Defense Gradus FBV призначене для заміни...
  960 грн.
 2. (в наявності 5 шт.)
  Підсумок для турнікета CAT. IFAK (MOLLE) USGI Обов'язковий елемент...
  1400 грн.
 3. (в наявності 2 шт.)
  Ремінь Magpul MS4 DUAL QD GEN2 для рушниці є подальшим розвитком ременя...
  4950 грн.
 4. Морал патч «Tiger eyes» lasercut cb-gl Шеврон належить до...
  135 грн.
 5. Ремінь BDS Tactical CQB Single Point Sling — це повністю регульований...
  1760 грн.
 6. (в наявності 3 шт.)
  Морал патч «Ace of Spades» ПВХ (Піковий Туз) чорно/білий Шеврон...
  185 грн.
 7. (в наявності 2 шт.)
  Морал патч “Іду на ви” З гаслом ССО України:”Іду на ви!” — легендарний...
  135 грн.
 8. (в наявності 5 шт.)
  Новий двухстороній кавер LBT-2286M на шолом/каску Pasgt/Mich2000...
  460 грн.
 9. (в наявності 1 шт.)
  Кришка ствольної коробки на АК-74, калібр 5.45 з інтегрованою планкою...
  3990 грн.
 10. Mechanix Wear TAA M-Pact 3 – це надійні та комфортні рукавички, що...
  2600 грн.

Інші схожі лоти

 1. (в наявності 2 шт.)
  Нова Тактична сумка для зброї та приладів.( ACU, мультикул)...
  950 грн.
 2. Рюкзак туристический 100 литров пиксель. Размеры:80смХ43смХ25см-по...
  1600 грн.
 3. Сумка выполнена из крепких влагозащищающих синтетических тканей....
  699 грн.
 4. Размеры 22Х19Х6 см Отличная сумка для повседневного ношения. подойдет...
  700 грн.
 5. Литраж 75 литров.Рюкзак туристический.Размер:63смХ36смХ23см по...
  1500 грн.
 6. Кавер на рюкзак 100-120 л. Оригінал Великобританія. Пустельний камуфляж...
  250 грн.
 7. Рюкзак туристический 75 литров. Размер 58смХ34смХ24см-по карманам....
  1700 грн.
 8. Качественная и удобная сумка органайзер. Для телефона , ручки,...
  369 грн.
 9. Стилизация под офицерский планшет Германии 40х годов , сумка...
  1500 грн.
 10. Состояние: исправные, лёгкое б/у, без повреждений. Длина: 46 мм. Размер...
  25 грн.