Каструлька )) без сундучка ((

Стрэндж Тайп

Стрэндж Тайп Schütze отпуск

Рейтинг:
2
Відгуків:
12
Лоти
  на продажу:
0
  продані:
22
Повідомлення:
1
Лот проданий 7 чер 2026 у 10:13 користувачу з максимальною ставкою 300 грн.
AMP
Поточна ставка:
300 грн.
Стартова ціна:
300 грн.
Бліц-ціна:
300 грн.
Лот виставлений на продаж:
19 тра 2026 у 17:15
Дата закінчення лоту:
22 тра 2026 у 17:15 (вказана власником лота)
Лот відстежує:
0 чол.
Кількість ставок:
1
Лот переглянуто:
153 разів.

Опис лоту:

Знахідка у посадці
Радянська посудина з під детонаторів
Невелика але прикольна каструлька шкода вже без сундучка
Каструлька зачиняється лядою з унікальним замком
Без запахів внутри
Одна в няавності
Зручна в господарстві, також для саду - городу

Недоліки лоту:

Б/у радянська посудина - але міцна і герметична

Додаткові зображення лоту:

Інші схожі лоти

  1. Тубус картонний, для порохів артилерії 155 мм.
    300 грн.
  2. Цинк 9-Н-623 от звеньев 30мм автоматической пушки 2А42
    60 грн.
  3. Короб от американского ручного пулемета MG M249 . Minimi 5,56 на 200...
    150 грн.
  4. 250 грн.
  5. Базовий тубус від двох мін. В гарному стані, з усіма кришками. В...
    5500 грн.
  6. 350 грн.
  7. 600 грн.
  8. Тубуси від міни 60 мм (4 шт), порожні. Стан та розміри дивитись на фото.
    200 грн.
  9. Металевий герметичний ящик 5.56
    400 грн.
  10. (в наявності 17 шт.)
    Тубус з порохів пострілу для РПГ-7
    115 грн.

Додаткові питання по лоту:

20 кві 2026 Запитувач
Я порохи не приймав, бо не артилерист. Але у радянських (і певно інших їх друзів) у подібних банках були порохи. Так, банка у ящику.
20 кві 2026 Продавець
Добре, хай в радянські часи там були порохи.
Я не можу ні стверджувати, ні спростувати.
Бо не знаю.
Чому ви не припускаєте, що за радянські часи окрім порохів там може бути і капсуля ?
Гарного вам дня !
18 кві 2026 Запитувач
До чого тут детонатори, якщо це з-під порохів?
19 кві 2026 Продавець
По-перше : Вітаю!
По-друге : Ви приймали порохі й вони були в ящиках - а внутри така посудина - а там були порохі ?
А я пишу - і це не вигадано - що це з під капсулів
Ви військовий ?
Чому у вас така впевненість за порохі ?
Гарного дня