вітаю! на скіко кільо золота розжились?))) пану К нічого не кажіть, бо переполовиніть за пропорціею 25-75)) в кращому випадку)
Собі залиш. Саломон Самсонович (запопадливо виймає з кишені красіву коробочку із калом, оздоблену палехською розписсю, і протягує Мурзіку). Понюхайте, це імпортний, ви такою не нюхали. Мурзік. Сам нюхай!
я так і не зрозумів вона золота тая мендалія7 якщо так то яка там проба стоїть і якщо проба стоїть то яка її вага.
Кому траки від німецького танка занедорого? https://reibert.info/lots/fragment-gusenicy-s-trakami-ot-nemeckogo-tanka.150397/
поспав, знов снився сон вже другий раз, притом явно що аж як наяву. Короч з камрадом дійшли до краю ярка, справа площадка, ліс горівший згаса, кажу о догорів, ми вже тут були, он ярок вийдем до заводика.Ну короч повернулись до машин, він направо, камрад каже тут походю, я по дорозі йду, хоп монетка царська, і сцук так відпичаталась в землі що наче ще одна, потім ще одну маленьку знайшов, явно цифри бачив 1788, короч іду далі і тут мд як і пршлий раз розвалюється, так сяк скрутив х. балансується, знов миряни появились ну що знайшов щось, я тих. м, що мішають копу, мд знов розпавсь, і я знов ярочком до машини пішов, ....проснувсь, отакоєот. це вже другий раз така чудасія. Дежавю?
Та яка там істерика, просто треба ж свій відсоток вирахувати, який прямо залежить від матеріалу. Тільки бізнес.
Трохи копав,але бусом то не коп,по старих місцях ,майже в пустую,кіль з 30 чернягі і до 2 кг латуноміді.
Вітаю ! На вулиці сонячно але шось прохолодно . Вітаю пана з днем народження ! Тут кальйоса знашли https://reibert.info/threads/pidskazhit-po-kolesam.904811/#post-9897375
Вітаю панство! Сьогодні в лісі вискочило отаке, може хтось має думку що то є ПиСи і ще вискочило коліщатко від гасової лямпи...ну то я навіть і фоткати не буду, знаємо ми хто його згубив років сто назад))
Вітаю! Тепер бажаю вдало вступити до ВУЗу. Але чого-ж з рідної мови тільки дев'ять? Хоч я розумію, що по старому це п'ятірка
Та хер з ним з тим оХфіцериком, загубив...чи викинув його проблеми, що за фігню він загубив/викинув? Шо це таке))
Це особистий номер того військового. Видавали такий жетон, коли вручали посвідчення офіцера (лейтенанта) на випадок, якщо потрібно було б труп опізнати. Рядових не рахували...
Однажды Юрий Гагарин побывал во Франции, где посетил фирму Matra, производившую ракетно-космическую технику и попутно занимавшуюся выпуском автомобилей. Там первому космонавту приглянулось двухместная Matra-Bonnet Jet VS, которую отличали стеклопластиковый кузов, заднемоторная компоновка, независимая подвеска и дисковые тормоза. Когда Гагарин вернулся на родину, во дворе посольства Франции космонавта поджидал прекрасный подарок — Matra небесно-голубого цвета.